• GoHome Professional
nekretnine novi sad 90 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad 90 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad 90 m2 do 2200 eura/m2

  • Za upit "nekretnine novi sad 90 m2 do 2200 eura/m2" pronađeno 2 495 nekretnina - prosečna cena 1.860 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • novogradnja
    • namešten
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 202.000 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja troiposoban stan na prodaju na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda do centra grada. Prodaje se stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad – jedinstvena prilika! Na prodaju stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 181.970 €, 83,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007835. Prodaje se komforan trosoban stan od 82 m2 na četvrtom spratu (od ukupno 5) tek završene zgrade u Petrovaradinu. Zgrada je završena u Decembru 2025. godine od strane kvalitetnog i pouzdanog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.400 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposoban stan 92m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Ćirpanovoj ulici. Strukturu stana čini prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase (na jednu terasu se izlazi iz dnevne sobe, na drugu terasu se izlazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad 90 m2 do 2200 eura/m2'
206.000 €
206.000 €
202.400 €
 
-2%

Promena cene sa 221.000 € na 215.600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 215.600 €, 98,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 221.000 €
20.03.2026 - 215.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, četvorosoban odličan stan u u novoj urbanoj vili na pet minuta od centra grada.U ceni parking i podrumska ostava ! VREDI VIDETI!Agencijska oznaka stana 1101936, Petrovaradin. Cena 215.600+agencijska provizija 3%. Na najlepšoj lokaciji u Petrovaradinu u novoj urbanoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 223.000 € na 215.600 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2025 - 233.000 €
16.12.2025 - 223.000 €
21.03.2026 - 215.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053469. PETROVARADIN, BLOK VILA, ČETVOROSOBAN STAN, 98m2. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade nove gradnje u Petrovaradinu. Stan sadrži prostrani hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 223.000 € na 215.600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 215.600 €, 98,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 223.000 €
20.03.2026 - 215.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127230, I/II, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan četverosoban stan u Petrovaradinu 98m2 na prvom spratu. Stan ima dva kupatila i dve terase. Zgrada je manja sa par stanova i odličnog kvaliteta. Uknjižen i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom delu krovni prozori, ostalo su redovni. Treći sprat, terasa, dva mokra čvora, mogućnost kupovine garaže. Trosoban stan, Novi Sad - Podbara....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127230, I/II, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan cetverosoban stan u Petrovaradinu 98m2 na prvom spratu. Stan ima dva kupatila i dve terase. Zgrada je manja sa par stanova i odlicnog kvaliteta. Uknjizen i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 202.400 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju četverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini Futoške pijace. Stan je odličan za život kao i za izdavanje ili kao poslovni prostor. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 195.700 €, 89,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-veternickibreg/542907 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 200.000 €, 91,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054300…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, SKVER GARDEN KOMPLEKS, ČETVOROSOBAN STAN, 91m2…NOV, NEUSELJAVAN PODIČAN STAN…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPLAGANJU.. PRAVA PORODIČNA NEKRETNINA NA TRŽIŠTU NA TRAŽENOJ LOKACIJI Gorana Jojića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.750 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI*** Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja! Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 193.200 €, 88,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050692, NOVI SAD, ČETVOROSOBAN STAN, 88m2 Predstavljam vam jednu od najatraktivnijih ponuda kada su četvorosobni stanovi u pitanju. U pitanju je prelep četvorosoban stan u modernoj urbanoj vili površine 88m2 koji je idealan za porodično stanovanje. Stan poseduje prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 215.000 €, 98,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052383, NOVI SAD, BULEVAR, ČETVOROSOBAN, 98 M2 Predstavljamo Vam četvorosoban stan u jednom od najatraktivnijih delova grada. U pitanju je 98 m2 stambenog prostora, dupleks na trećem spratu. Zgrada se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, a u širem centru grada - do samog centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 212.727 €, 97,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mišeluk, Petrovaradin, 212727€, 97m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Mišeluk, Petrovaradin Mišeluk.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, četvorosoban stan (94m2) na Grbavici. Stan se nalazi na 5. / 6 spratova. Zgrada poseduje lift. Ulica sa dosta zelenila. Uz stanarsku kartu imate regulisano parking mesto. Stan se sadrži iz velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Grbavici, na 5. spratu kvalitetne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je na jednom nivou i ima funkcionalan raspored – prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila, dve terase, ostavu i pripadajući podrum. Smešten je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, četvorosoban stan na fantastičnoj lokaciji, na GrbaviciStan se nalazi na petom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom i ima 94m2.Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezariskim delom i veoma prostranom kuhinjom ,koja ima zastakljenu ostavu. Spavaći deo je odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007462.Prodaje se komforan, svetao četvorosoban stan (94m2) koji se nalazi na Grbavici u blizini Bulevara. Dvostrano je orijentisan i nalazi na 5. spratu a lift ide do 4. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Pozovite za vise informacija! 021/210-0690 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 195.030 €, 89,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054221 Vidovdansko naselje, četvorosoban, 89m2 , Novi Sad Dobrodošli u novi stambeni projekat koji se gradi u mirnom delu Vidovdanskog naselja u Novom Sadu. Ovaj projekat obuhvata moderno dizajniranu dvojnu urbanu vilu sa ukupno 6 kvalitetnih stambenih jedinica, osmišljenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na III spratu 87m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana, odlično održavan, top lokacija, useljiv odmah, uknjižen 1/1 bez tereta. Prostorni dnevni boravak, tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora i tri terase od kojih je jedna zastakljena. Ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1 Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-sajlovo/536089 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu odličnu kuću na Sajlovu koja nema skoro nikakva ulaganja i odma je useljiva. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila na prizemlju i dve spavaće sobe na spratu. Poseduje lokal na placu koji je trenutno pod zakupom, a ima i parking ispred kuće. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.300 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan (83m2) u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle. Sve popularnija lokacija. Bulevar Patrijarha Pavla. U blizini se nalaze veći i manji marketi, pijaca, škole, vrtići. Autobusko stajalište pred zgradom. U okolini dosta slobodnog parkinga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog trosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi na traženoj lokaciji sa puno zelenila. Zbog svog idealnog rasporeda stan vrlo jednostavno moze biti četvorosoban. Nekretnina bez ulaganja. Veoma kvalitetna gradnja gde se u ulazu nalaze samo dva stana na spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548778-Prelep komforan trosoban stan koji se lako može prepraviti u četvorosoban. Odlično opremljen, izolovan od buke i odličnog rasporeda. Autobuska stajališta na minut, škole, vrtići, marketiGrejanje je na gas, što donosi vrlo niske troškove. Sve prostorije su veoma komforne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU,SOMBORSKI BULEVAR, površine 83m2.Prodaje se namešten.Dvostrana orijentacija.Zgrada od fasadne cigle odličnog rasporeda. Blizina svih sadržaja za porodični život,škole vrtići ,megamarketi,razne autobuske linije. Vredi pozvati i pogledati stan. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i veoma funkcionalan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje veoma veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom i izlazom na komfornu terasu, odvojenu kuhinju, hodnik, toalet i odvojen spavaći deo sa dve sobe i kupatilomStan je opremljen veoma kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Centru grada na najpoželjnijoj lokaciji. Stan je 67m2 grejne površine. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i tri velike terase (ukupno 20m2) , koje daju mogućnost proširenja svake sobe. Nalazi se na drugom spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.700 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. https://max-nekretnine.rs/property/511047 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.727 €, 92,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Molinarijeva, Petrovaradin, 200727€, 92m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Molinarijeva, Petrovaradin Molinarijeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 192.000 €, 88,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju cetvoroiposoban duplex stan od 88 m2 na trazenoj lokaciji - Rumenacka ulica. Nekretnina sa ozbiljnim potencijalom: idealna za porodicni zivot, rad od kuce ili kao investicija.Stan je organizovan na dve etaze:Na donjoj etazi nalazi se ulazni hodnik, kuhinja, dve odvojene....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa, kvalitetna i uknjižena kuća na prodaju ! Nalazi se nadomak Novog Sada, u naselju Puckaroš. Naselje je obezbeđeno gradskom vodom. Grejanje je na gas. Velika, konforna terasa od oko 20m2 je pravi ukras na ulasku u kuću, koja služi i kao trpezarija i za lep odmor.Puno zelenila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Bez ulaganja. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban moderno opremljen, namesten stan od 85 m2 na Telepu. Izuzetno svetao stan. Stan je u odličnom stanju, nisu potrebna veća ulaganja. Stan se prodaje sa pravom parkiranja na 4 parking mesta u dvoristu zgrade. Stan poseduje: prostranu svetlu dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2014. godine, komforan troiposoban stan od 85m2. Fantastičan raspored sa čak dve terase koje su dvostrano orijentisane. U cenu je uračunat nameštaj kao i agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. 064/8222-116 Šifra:553153 U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja veoma svetlog,porodičnog troiposobnog stana od 85m2.Stan je moderno, kompletno opremljen, a kupatilo je potpuno renovirano pre par meseci. Poseduje veoma prostran dnevni boravak sa moderno dizajniranom kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 181.000 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 181000€, 83m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Bulevar....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 424)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>