• GoHome Professional
nekretnine novi sad 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad 90 m2

  • Za upit "nekretnine novi sad 90 m2" pronađeno 5 013 nekretnina - prosečna cena 2.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika za stan na najtraženijoj lokacijiu Novom Sadu. Odlična porodična nekretnina, sa velikim komfornim i svetlim spavaćim sobama. Stan je perfektno podeljen na dnevni i spavaći deo, poseduje dve prostrane terase, dva kupatila. U prizemlju zgrade uz stan ide gratis ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 412.000 €, 90,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u jednom nivou na odličnoj lokaciji sa velikim portalom, veoma prometna ulica. Odličan za kancelarijski ili izložbeni prostor. više informacija na:www.status-nekretnine.com A57-19142 ili na kontakt tel: 065/3858-888- Dančo ili 065/385 8881 - Irena. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 90,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na Novom Naselju. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad 90 m2'
236.900 €
129.780 €
185.360 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 184.660 €, 90,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo, pred useljenjem. Top lokacija, nadomak centra! Cena sa PDV-om. Prodaja putem stambenog kredita. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Italijanska granitna keramika prve klase. Stolarija sedmokomorna nemačkog proizvođača Schuco. Priključak za kablovsku TV, telefon, interfon i sistem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 90,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

-- Predstavljamo vam odličan četvorosoban stan na top lokaciji -- .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace, šetališta keja Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.480 €, 90,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u Potpuno Novoj Zgradi na Novom Naselju !!! TOP CENA 222.480e plus PDV 90m2 Ulica-Stevana Hristića zgrada je spremna za useljenje grejanje-Gas ( po potrošnji ) mogu kredit kupci stan se nalazi na 5 spratu od 6 spratova stan ima dnevni boravak i tri odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053791. NOVI SAD, VETERNIK, ČETVOROSOBAN STAN, 90m2. Oglašavamo prodaju novog, odmah useljivog četvorosobnog stana, poizicioniranog na prvom spratu nove zgrade kvalitetne gradnje u Veterniku. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom sa kojeg se izlazi na terasu, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 320.144 €, 90,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u savremenom stambenom objektu, smeštenom u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija za život i investiranje. Ova izuzetna lokacija pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja – pešačke zone, škola, vrtića, prodavnica, restorana i linija javnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Limanu 4. Lokacija je fantastična, svi veći, kao i manji marketi se nalaze u blizini. Takođe, u blizini se nalazi i autobuska stanica tako da ste odlično povezani sa ostatkom grada. Stan se nalazi na redovnoj spratnosti, sa dve terase i liftom. Okolo ima mnogo zelenila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 208.600 €, 90,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053726 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 412.000 €, 90,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lokal u jednom nivou na odličnoj lokaciji sa velikim portalom, veoma prometna ulica. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.09.2024 - 278.000 €
20.11.2024 - 275.400 €
04.12.2024 - 255.000 €
15.12.2024 - 236.000 €
31.01.2025 - 225.500 €
21.02.2025 - 215.200 €
23.03.2025 - 205.000 €
16.04.2025 - 190.000 €
14.05.2025 - 180.000 €
09.07.2025 - 160.000 €
29.08.2025 - 155.000 €
22.10.2025 - 150.000 €
22.03.2026 - 145.000 €
29.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 170.000 € na 230.000 € dana 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2024 - 200.000 €
01.10.2024 - 180.000 €
10.01.2026 - 170.000 €
21.02.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048458…STAN NA KEJU, NOVI SAD, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, OPEN SPACE CONCEPT, 90m2, DVOSOBAN STAN… Postoji taj neki romantični prizvuk u skoro svakoj priči o potkrovljima, i da ne preterujemo, potkrovlja mogu izgledati beskrajno šarmantno i lepo. Ovo potkrovlje ima još jednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kotorska, Novi Sad, 180000€, 90m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kotorska, Novi Sad Kotorska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 286.440 €, 90,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Radnička, Novi Sad, 286440€, 90m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Radnička, Novi Sad Radnička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.620 €, 90,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Vrhunska nekretnina vredna Vaše pažnje, predstavljamo Vam izgradnju koja se nalazi na Mišeluku. Urbana vila sa svega tri stana. Fantastičan četvorosoban stan, sa savršenim rasporedom. Posreduje konforan dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.000 €, 90,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kosmajska, Novi Sad, 189000€, 90m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kosmajska, Novi Sad Kosmajska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.600 €, 90,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bele njive, Novi Sad, 202600€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bele njive, Novi Sad Bele njive.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Janka Veselinovića, Novi Sad, 360000€, 90m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Janka Veselinovića, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.980 €, 90,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Bulevar Evrope. Predstavljamo uknjižen četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara cara Lazara, ulice Cara Dušana. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etažu čini dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, toalet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.640 €, 90,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad. Stan je potpuno namešten, komforan i funkcionalno raspoređen, a izdaje se prvi put. Osnovne informacije: Kvadratura: 90 m² Sprat: 5/5 (zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.960 €, 90,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan, komotan stan u kući na lepoj lokaciji u blizini Bul. Patrijarha Pavla. Idealna prilika da za malu cenu po kvadratu imate kvalitetnu nekretninu, idealnu za veću porodicu. Stan ima komotne 3 spavaće sobe, lep dnevni boravak i fantastičnu kuhinju. Uz ovu nekretninu se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 153.000 €, 90,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053032, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , TROSOBAN, 90m2 Predstavljamo Vam prelep, potpuno NOV,uknjižen porodičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu,VETERNIČKOJ RAMPI Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,2 terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 211.800 €, 90,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Pavla Ivića, Novi Sad, 211800€, 90m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Pavla Ivića, Novi Sad Pavla Ivića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 157.500 €, 90,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049840 VETERNIK, VETERNIČKA RAMPA, TROIPOSOBAN STAN 90 M2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" times="" new="" roman",serif;mso-fareast-font-family:"times="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1"=""> Cena sa PDV-om. Nov <span style="font-size: 12.0pt;font-family:"....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se na odličnoj lokaciji na Novom Naselju extra razrađen lokal sa baštom. Lokal poseduje tri prostorije sa stolovima za goste, Šank, kuhinju, bašta, magacin. Veoma lepa i frekfentna lokacija. Vlasništvo 1/1. Vredi pogledati. Cena nije fixna. Agencijska provizija je uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.360 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Novo naselje, Odličan, sređen 5,0 stan, uknjižen na 90m2, podne površine 101m2. Prostran stan sa sa puno svetlosti. Idealan za višečlanu porodicu. Na donjoj etaži dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, predsoblje, 2 terase. Gore kupatilo, 3 sobe, galerija(Bomil....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.400 €, 90,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, KEJ, RADNIČKA ULICA, uknjižen TROIPOSOBAN STAN kakav se retko nalazi na tržištu! Mikrolokacija za poželeti, Dunav i šetalište na 2 minuta, škola na 2 minuta fakulteti 5 minuta, centar grada 10 minuta. Raspored dobar, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevno - trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 281.000 €, 90,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Balzakova, Novi Sad, 281000&#8364;, 90m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Balzakova, Novi Sad Balzakova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.850 €, 90,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja, vrhunska oprema, sa PDV-om! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 247.200 €, 90,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Fantastična kuća, novije gradnje, bez ulaganja. Prodaje se kompletno nameštena. Lepo, sa ukusom opremljena tako da je dovoljno da unesete Vaše lične stvari i da se uselite. Sastoji se od lepog, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 236.910 €, 90,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! šifra 538539, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.380 €, 90,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja luksuzne vile na mirnoj a opet atraktivnoj lokaciji. 4 ulaza sa po tri stana. Stan je dvostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 243.000 €, 90,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostor, komfor i lokacija koja rešava svakodnevicu.Na prodaju prostran porodičan stan od 90 m2, smešten u Hadži Ruvimovoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Nova Detelinara.Stan se nalazi na 3. spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom (ukupno 5 spratova), dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 213.210 €, 90,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban , komforne sobe. Na 1.spratu - Odlican kvalitet. Ima povrta PDV-a.Kontakt 021/221-55-03 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 240.800 € na 234.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 240.800 €
24.04.2026 - 234.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored, Novi Sad, Bulevar, 90 m2, troiposoban, prvi sprat. Porodična nekretnina lepog rasporeda u maloj i mirnoj ulici. Tri spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 242.000 €, 90,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - novo naselje, prodaje se odličan trosoban stan od 90m2, useljiv, uknjižen, mogućnost pregrađivanja u četvorosoban. Stan ima odličan raspored i sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve lepe spavaće sobe, kupatila, wc-a i dve terase. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom delu krovni prozori, ostalo su redovni. Treći sprat, terasa, dva mokra čvora, mogućnost kupovine garaže. Trosoban stan, Novi Sad - Podbara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 90,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan trosoban stan na Adicama u mirnoj ulici. Namešten stan, u čiju cenu je uključen nov nameštaj. Kuhinja sa kompletnom ugradnom tehnikom i tri velika ugradna plakara. Stan je svetao i ima dve terase, orjentisane na zapad i istok.. Grejanje i topla voda su priključeni preko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 275.000 €, 90,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu . Orjentisan je ja dvorište sa zelenilom i južnom stranom sveta. Stan je praktičnog rasporeda za stanovanje . Sastoji se od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran trosoban stan površine 90 m² (u prirodi oko 100 m² zbog kosina), u novoj, kvalitetno građenoj zgradi na samom početku ulice Heroja Pinkija. Stan je nikada useljen, prodaje se prazan, uknjižen 1/1 i moguć je kupoprodajni ugovor putem stambenog kredita. Sastoji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 462)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>