• GoHome Professional
nekretnine novi banovci kuce do 250 m2 do 200000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi banovci kuce do 250 m2 do 200000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi banovci kuce do 250 m2 do 200000 eura parking prizemlje

  • Za upit "nekretnine novi banovci kuce do 250 m2 do 200000 eura parking prizemlje" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 949 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI BANOVCI, 149.000 €, 157,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjiženu dvoetažnu kuću na 7ari placa. Lokacija je nedaleko od centra i svih važnih infrastrukturnih objekata. Kraj miran sa porodičnim kućama. Kuća građena 80 tih, ima upotrebnu dozvolu, uknjižena. Korisna površina objekta 157m2 Ima dve etaže PRIZEMLJE....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>