• GoHome Professional
nekretnine novi banovci kuce do 230 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi banovci kuce do 230 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi banovci kuce do 230 m2

  • Za upit "nekretnine novi banovci kuce do 230 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.698 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • opremljen
    • parking
    • bazen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI BANOVCI, 449.000 €, 205,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

ID 10 Na prodaju moderna kuća u izgradnji u Novim Banovcima, u ulici do Dunava. 15 minuta vožnje do Zemuna ili aerodroma. Kuća ima 250m2 neto, na placu od 7.7a. Po strukturi je šestosobna. Na prvom spratu se nalazi veliki open space prostor sa kuhinjom, trpezarijom i dnevnom sobom....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 385.000 €, 181,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno opremljenu kuću sa bazenom, u mirnoj ulici, u Novim Banovcima sa pogledom na Dunav. Kuća se prostire na placu od 9 ari, prilikom gradnje se vodilo računa o svakom detalju, građena tako da vlasniku pruži udobnost i visok kvalitet življenja. .

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 370.000 €, 160,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari Izuzetna dvospratna kuća sa pratećim poslovno-magacinskim prostorom površine 460m2 na placu od 10 ari sa bunarom. Na odličnoj lokaciji u blizini Doma zdravlja, škole, marketa, autoputa. Poslovni prostor ima priključak industrijske struje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi banovci kuce do 230 m2'
335.000 €
385.000 €
135.000 €
  Kuća, NOVI BANOVCI, 149.000 €, 157,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjiženu dvoetažnu kuću na 7ari placa. Lokacija je nedaleko od centra i svih važnih infrastrukturnih objekata. Kraj miran sa porodičnim kućama. Kuća građena 80 tih, ima upotrebnu dozvolu, uknjižena. Korisna površina objekta 157m2 Ima dve etaže PRIZEMLJE....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 160.000 €, 89,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi trosobna. Druga kuća koja nije uknjižena (88m2) je dvoetažna, prizemlje je u sivoj fazi, dok je sprat uređen kao dvosoban stan. Pored kuća postoje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>