• GoHome Professional
nekretnine nis stan do 170000 eura interfon 2.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine nis stan do 170000 eura interfon 2.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nis stan do 170000 eura interfon 2.sprat

  • Za upit "nekretnine nis stan do 170000 eura interfon 2.sprat" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan trosoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 63.83m2, dostupan je na drugom spratu i istočne je orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim rešenjima:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine nis stan do 170000 eura interfon 2.sprat'
128.000 €
128.000 €
108.645 €
 
+3%

Promena cene sa 109.550 € na 112.680 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 112.680 €, 62,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.550 €
17.04.2026 - 112.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.725 €, 59,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,72 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 57.536 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 37,12m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>