• GoHome Professional
nekretnine nis stan do 160000 eura 3.sprat 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine nis stan do 160000 eura 3.sprat 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nis stan do 160000 eura 3.sprat 40 m2

  • Za upit "nekretnine nis stan do 160000 eura 3.sprat 40 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.300 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u Durlanu na mirnoj lokaciji sa osam stanova .Stan od 38,57 m2 na 1.2.i 3. Spratu po ceni od 75300 evra. Stan od 41,50 m2 na 1,2 i 3. spratu po ceni od 81000 evra Cene su sa pripadajućim parking mestom. ZA RAZGLEDANJE POZOVITE 0641750056 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.930 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine nis stan do 160000 eura 3.sprat 40 m2'
68.450 €
68.450 €
75.117 €
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.190 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.930 €, 41,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.190 €, 38,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 38 m², smešten na 3. spratu moderne novogradnje, na odličnoj lokaciji između Crvenog Pevca i Čaira – idealno kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je odlično organizovan i sastoji se od: dnevnog boravka odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji površine 42 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je etažno sa podnim sistemom, što obezbeđuje dodatni komfor i energetsku efikasnost. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Lokacija: Zgrada se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>