• GoHome Professional
nekretnine kikinda kablovska do 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda kablovska do 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda kablovska do 160 m2

  • Za upit "nekretnine kikinda kablovska do 160 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.125 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 854 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Braće Lakovića , prodaje se odlična spratna kuća korisne povšine cc 150m2, na parceli ukupne površine 800m2. Kuća je uredna i odmah useljiva a na parceli nalaze se pomoćni objekti, još jedan stan površine 70m2 i manji voćnjak. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić"....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 106.000 €, 147,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Velikog na parceli ukupne površine 1500 m2, prodaje se spratna kuća, površine 147 m2 u osnovi (ukupno 250m2 korisne površine) Kuća je od čvrstog materijala, prostrana, 4 spavaće sobe, dva kupatila i pomoćnim objektima u dvorištu. Za više informacija Agencija "Nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda kablovska do 160 m2'
97.000 €
59.000 €
72.000 €
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 215.850 €, 69,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje, novi stanovi, sa PDV-om, u blizini Novosadskog sajma! Preporuka. s25 Šifra: 531258 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>