• GoHome Professional
nekretnine kikinda do 652 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda do 652 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda do 652 eura/m2 parking

  • Za upit "nekretnine kikinda do 652 eura/m2 parking" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 489 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • 619 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 684 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 56000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, Centar, 59.000 €, 91,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji,na 1-2 min.od pijace,gradskog trga,vrtića,šetališta staro jezero..U sklopu kuće takođe se nalazi i niz pomoćnih prostorija, i garaža..Poseduje prostrano dvorište sa travnjakom,delom pod voćem..(Mirna i intimna oaza za uživanje..!) Objekat kao....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 124,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa garažom i pomoćnim objektima u mirnom delu Kikinde, ulica Kozaračka broj 12. Kuća je u odličnom stanju, bez potrebe za većim ulaganjima. Grejanje je na plin, ima priključak za telefon, klima uređaj. Kuća se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, hodnika, velikog....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum, 2 kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda do 652 eura/m2 parking'
81.000 €
69.900 €
125.000 €
  Kuća, KIKINDA, 118.000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini gradskog trga, prodaje se prizemna kuća korisne površine 195 m2, na parceli ukupne površine cc 700m2. Kuća je u dobrom stanju i sastoji se od dve celine. Prva celina sa ulice predstavlja poslovni prostor, površine cc 90m2 koji je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 130.000 €, 224,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se proizvodna hala ( radionica) sa manjim kancelariskim prostorom, svlačionicom i kupatilom. Ispred hale u dvorištu nalaze se izgradjeni objekti za smeštaj raznog krupnog materijala. Površina parcele na kojoj je izgrađen ovaj višenamenski objekat iznosi....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 101.000 €, 150,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Ostojina prodaje se odlična spratna kuća korisne površine 150m2 na parceli površine 600m2. Pored kuće, na parceli se nalazi dvorišni stan, pomoćni objekti i lepo manje uređeno dvorište. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30, ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 72.500 €, 145,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu ulica Miloša Velikog i Braće Bogaroški, prodaje se izuzetno funkcinalan poslovni prostor ukupne korisne površine 145 m2. Poslovni prostor se sastoji od 6 odvojenih prostorija/kancelarija i 3 mokra čvora/kupatila, povezanih funkcionalnim hodnikom i još jednom prostorijom /čekaonicom.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem noviju spratnu kuću u Kikindi , u izuzetno mirnom delu grada. Udaljena je od centra 1700m. U blizini je Gradski park, Gradski stadion, Sportski centar Jezero sa bazenima i sportskim terenima, kao i Staro jezero, prelepo mesto za odmor i šetnju. Kuća je u odličnom stanju i....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! U ulici Ivana Jakšića, delu bližem medicini rada, prodaje se prostrana spratna kuća, korisne površine cc 200 m2, na parceli ukupne površine 510 m2. Pored kuće, na parceli se nalazi pomoćni objekat i odvojeni dvorišni stan površine 98m2. Kuća i objekti su u izvornom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Nikole Pašića prodaju se dve kuće i odvojeni stan (praktično tri stambene jedinice) sve na jednoj parceli. Površina parcele 520 m2. Površina prizemne kuće 80 m2, površina spratne kuće 93 m2 u osnovi, površina stana 45 m2. Pored navedenog na parceli se nalaze i pomoćni objekti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 52.000 €, 127,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici oslobođenja, preko puta Železničke stanice, prodaje se poslovni prostor građevinske površine 155 m2, a korisne 127 m2. Za više informacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 75.000 €, 254,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, prodaje se prostrana prizemna kuća ukupne površine 254 m2, na parceli površine cc 1000m2. U sklopu kuće nalazi se i poslovni prostor (lokal) sa zasebnim ulazom sa ulice. Kuća zahteva sanaciju i određena ulaganja. U prostranom dvorištu nalaze se pomoćni objekti....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2