• GoHome Professional
nekretnine kikinda do 65000 eura do 409 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda do 65000 eura do 409 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda do 65000 eura do 409 eura/m2

  • Za upit "nekretnine kikinda do 65000 eura do 409 eura/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 194 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 14000 eura
    • do 18000 eura (prosečna cena)
    • do 22000 eura
    • do 186 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KIKINDA, 52.000 €, 127,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici oslobođenja, preko puta Železničke stanice, prodaje se poslovni prostor građevinske površine 155 m2, a korisne 127 m2. Za više informacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 33.000 €, 80,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se stara kuća za rušenje na parceli ukupne površine 1800 m2. Parcela je odlično pozicionirana i po građevinskim merilima odlična za gradnju kako stambenog tako i poslovnog objekta. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 39.000 €, 130,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada, u ulici Đure Jakšića, pored autobuske stanice, prodaje se starija kuća/stan korisne površine 130 m2 na parceli ukupne površine 370 m2. Kuća zahteva određena ulaganja a lako se može pretvoriti u poslovni prostor i kao takva može predstavlajti dobru investiciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda do 65000 eura do 409 eura/m2'
50.000 €
50.000 €
45.000 €
  Kuća, KIKINDA, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Bašaidu. Zidana od cigle. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, ostave i podruma. Kuća je održavana - renovirano kupatilo, kuhinja Na podovima pločice, laminati drvena stolarija, ulazna PVC vrata. Grejanje na plin, trofazna....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Bašidu, selu u blizini Kikinde, na tranzitnom putu, prodaje se odlično, prostrano seosko domaćinstvo na površini od 2050 m2, pozicionirano sa izlaskom na dve ulice. Navedeno domaćinstvo se sastoji od porodično stambene kuće u dobrom stanju, i devet uknjiženih, raznih veličina, višenemanskih....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Banatskom Velikom Selu, na desetak kilometara od Kikinde, prodaje se prizemna kuća površine 107 m2, na parceli ukupne površine 800 m2. Na parceli se nalaze pomoćne prostorije, a kuća je uslovna za život. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 17.000 €, 91,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Železničkom novom redu, na obodu Kikinde, prodaje se prizemna kuća sa manjim dvorištem. Pored kuće nalaze se i dva manja pomoćna objekta. Kuća je uslovna za život uz određena ulaganja. Za više indormacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 140,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u Novim Kozarcima kod Kikinde. Kuca je povrsine 140m2, izgradjena je od cigle sa betonskom tavanskom plocom, a nalazi se na placu od oko 11 ari. Poseduje prikljucke za struju, vodu i gas. Na istom placu se nalazi garaza I pomocni objekti, ukupne povrsine oko 140m2.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €, 130,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. Kontakt:0628266885 .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 16.000 €, 159,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu , starija gradnja, potrebna adaptacija Zvati od 17h do 20h Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem plac 2507 m2, u katastru se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište njiva druge klase. Na placu ima bunar sa česmom. Struja gradska do placa. Sa jedne strane asfaltni put, sa druge strane zemljani. U toku je sprovodjenje gradske kanalizacione mreže do placa. Kontakt 060/430-9....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 45.000 €, 25000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najboljih lokacija u Kikindi, potes Teremija, prodaje se u jednoj parceli 2.5 hektara odličnog obradivog poljoprivrednog zemljišta 2. klase. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)