• GoHome Professional
nekretnine kikinda do 624 eura/m2 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda do 624 eura/m2 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda do 624 eura/m2 120 m2

  • Za upit "nekretnine kikinda do 624 eura/m2 120 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 481 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 592 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 655 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 124,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa garažom i pomoćnim objektima u mirnom delu Kikinde, ulica Kozaračka broj 12. Kuća je u odličnom stanju, bez potrebe za većim ulaganjima. Grejanje je na plin, ima priključak za telefon, klima uređaj. Kuća se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, hodnika, velikog....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.gsigma.rs

Nova prizemna kuća u Bašaidu. Površine 127 m2, na placu od 7. 41 ari. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilom, špajz, dve terase i četiri spavaće sobe. Kuća je zidana od čvrstog materijala, betonska ploča. Grejanje na gas. Poseduje lepo dvorište,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda do 624 eura/m2 120 m2'
62.000 €
62.000 €
39.000 €
  Poslovni prostor, KIKINDA, 52.000 €, 127,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici oslobođenja, preko puta Železničke stanice, prodaje se poslovni prostor građevinske površine 155 m2, a korisne 127 m2. Za više informacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €, 130,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. Kontakt:0628266885 .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>