• GoHome Professional
nekretnine kikinda do 58000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda do 58000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda do 58000 eura

  • Za upit "nekretnine kikinda do 58000 eura" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 428 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • 55000 eura (malo jeftiniji)
    • 60000 eura (malo skuplji)
    • do 300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 53.000 €, 51,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena spratna kuća 51 m2, na placu površine 2873 m2 u blizini Zoppas-a u Kikindi. Strukturu kuće čine na prvoj etaži dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, na drugoj etaži spavaća soba i prostor za toalet (trenutno u sivoj fazi). Kuća u suterenu ima i podrum. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 53.000 €, 51,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuca 51m2 u osnovi, 3 km od centra, na 28,73a placa. Od pomocnih prostorija: letnja kuhinja, natkrivena terasa, supa. Kuca se sastoji od dnevnog boravka, kupatila i kuhinje u prizemlju, 1 spavaca soba u potkrovlju sa 2 tavana sa strane. Pod video nadzorom, izolacija, gas....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 52.000 €, 98,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan četvorosoban,renoviran,92m2 + galerija 5m2, u cenu su uračunati plakari,kuhinja od drveta i garaźa. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda do 58000 eura'
50.000 €
50.000 €
48.000 €
  Poslovni prostor, KIKINDA, 52.000 €, 127,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici oslobođenja, preko puta Železničke stanice, prodaje se poslovni prostor građevinske površine 155 m2, a korisne 127 m2. Za više informacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 59.000 €, 91,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji,na 1-2 min.od pijace,gradskog trga,vrtića,šetališta staro jezero..U sklopu kuće takođe se nalazi i niz pomoćnih prostorija, i garaža..Poseduje prostrano dvorište sa travnjakom,delom pod voćem..(Mirna i intimna oaza za uživanje..!) Objekat kao....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2020.,

www.klikdooglasa.com

Dvospratna kuca od [telefon] m [telefon] sa lokalom [telefon] m [telefon] (objekat nov) u dvoristu. Kuca na donjem spratu ima [telefon] odvojene sobe (jedna velika dnevna) ima i kupatilo. Ima parno greja nje i veliku terasu. Na gornjem spratu, koji moze da bude zaseban stan ima [telefon]....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 45.000 €, 25000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najboljih lokacija u Kikindi, potes Teremija, prodaje se u jednoj parceli 2.5 hektara odličnog obradivog poljoprivrednog zemljišta 2. klase. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem obradivo poljoprivredno zemljište potes LIVADE, površine 2-44-93m2,parcela br.11335/12. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Bašaidu. Zidana od cigle. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, ostave i podruma. Kuća je održavana - renovirano kupatilo, kuhinja Na podovima pločice, laminati drvena stolarija, ulazna PVC vrata. Grejanje na plin, trofazna....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 39.000 €, 130,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada, u ulici Đure Jakšića, pored autobuske stanice, prodaje se starija kuća/stan korisne površine 130 m2 na parceli ukupne površine 370 m2. Kuća zahteva određena ulaganja a lako se može pretvoriti u poslovni prostor i kao takva može predstavlajti dobru investiciju.....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.klikdooglasa.com

Vocnjak u punom rodu. . Sa svom mehanizacijom ogradjen, dva jutra povrsine. . Tri bunara, struja, voda. . Prema Nakovu. Sve potrebno da se nastavi sa proizvodnjom i prodajom.Za ozbiljne kupce moguc dogovor oko cene.. 063539151 Iskljucivo kontakt .

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Bašidu, selu u blizini Kikinde, na tranzitnom putu, prodaje se odlično, prostrano seosko domaćinstvo na površini od 2050 m2, pozicionirano sa izlaskom na dve ulice. Navedeno domaćinstvo se sastoji od porodično stambene kuće u dobrom stanju, i devet uknjiženih, raznih veličina, višenemanskih....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 33.000 €, 80,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se stara kuća za rušenje na parceli ukupne površine 1800 m2. Parcela je odlično pozicionirana i po građevinskim merilima odlična za gradnju kako stambenog tako i poslovnog objekta. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 33.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem legalizovanu kucu u Kikindi. Prednji deo kuce starije gradnje i cini ga suvi ulaz, poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom; kupatilo i spavaću sobu. Drugi deo kuce je jednosoban stan sa zasebnim kupatilom i on je novije gradnje. Kuca se prodaje kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini kružnog toka, prodaje se poslovni prostor korisne površine 34m2. Poslovni prostor pogodan je za obavljanje kancelarijske delatnosti, frizersko/kozmetičkog salona ili ordinacije. Shodno visini tavanice, u poslovnom prostoru je postavljena galerija....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 140,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u Novim Kozarcima kod Kikinde. Kuca je povrsine 140m2, izgradjena je od cigle sa betonskom tavanskom plocom, a nalazi se na placu od oko 11 ari. Poseduje prikljucke za struju, vodu i gas. Na istom placu se nalazi garaza I pomocni objekti, ukupne povrsine oko 140m2.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem plac 2507 m2, u katastru se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište njiva druge klase. Na placu ima bunar sa česmom. Struja gradska do placa. Sa jedne strane asfaltni put, sa druge strane zemljani. U toku je sprovodjenje gradske kanalizacione mreže do placa. Kontakt 060/430-9....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Banatskom Velikom Selu, na desetak kilometara od Kikinde, prodaje se prizemna kuća površine 107 m2, na parceli ukupne površine 800 m2. Na parceli se nalaze pomoćne prostorije, a kuća je uslovna za život. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €, 130,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. Kontakt:0628266885 .

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem plac 2507 m2, u katastru se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište njiva druge klase. Na placu ima bunar sa česmom. Struja gradska do placa. Sa jedne strane asfaltni put, sa druge strane zemljani. U toku je sprovodjenje gradske kanalizacione mreže do placa. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 17.000 €, 91,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Železničkom novom redu, na obodu Kikinde, prodaje se prizemna kuća sa manjim dvorištem. Pored kuće nalaze se i dva manja pomoćna objekta. Kuća je uslovna za život uz određena ulaganja. Za više indormacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 16.000 €, 159,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu , starija gradnja, potrebna adaptacija Zvati od 17h do 20h Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na magistralnom putu Kikinda Bašaid, prodaje se 15 hektara poljoprivrednog, obradivog zemljišta, u jednoj "tabli". Na celoj površini uspostavljen je hidroforski sistem za navodnjavanje koji ostaje na zemljištu i uračunat je u cenu. Prinosi na ovom zemljištu, zbog sistema za navodnjavanje,....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 9.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan plac u građevinskom području. Uknjižen na vlasnika 1/1 bez tereta. Front placa je 35 metara, dužina placa 47 metara. Plac je pogodan za razne delatnosti. Plac se nalazi u mestu Sajan opština Kikinda. Za više informacija kontaktirajte naše agente .

 
 
 
  Soba, KIKINDA, 9.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.klikdooglasa.com

0617221243 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com