• GoHome Professional
nekretnine kikinda što skuplji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda što skuplji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda što skuplji podrum

  • Za upit "nekretnine kikinda što skuplji podrum" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 812 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 55000 eura
    • do 69000 eura (prosečna cena)
    • do 83000 eura
    • do 697 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum, 2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda što skuplji podrum'
53.000 €
53.000 €
118.000 €
  Kuća, KIKINDA, Centar, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić),kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim kalorimetrom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kosovskoj ulici, delu bliže centru grada, prodaje se odlična i funkcionalna spratna kuća. Korisna površina kuće iznosi 188 m2 ( 94 m2 po etaži ) a površina parcele iznosi cc 300 m2. Kuća je kvalitetno građena, poseduje prostran podrum i tavanski prostor a grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 72.500 €, 145,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu ulica Miloša Velikog i Braće Bogaroški, prodaje se izuzetno funkcinalan poslovni prostor ukupne korisne površine 145 m2. Poslovni prostor se sastoji od 6 odvojenih prostorija/kancelarija i 3 mokra čvora/kupatila, povezanih funkcionalnim hodnikom i još jednom prostorijom /čekaonicom.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Na upit, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2025.,

www.mojoglas.rs

Nova kuća 0617221243 građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Na upit, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju kuća u odličnom stanju – 85 m², plac 772 m² Prodaje se kvalitetno građena kuća od čvrstog materijala, površine 85 m², na prostranom placu od 772 m². Objekat je u odličnom stanju! ✅ Legalizovana ✅ Vlasništvo 1/1 ✅ Kuća poseduje i podrum, idealan za ostavu ili dodatni....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjam 2.0 stan u Kikindi sa stvarima za manji stan u Beogradu ili isti prodajem. Stan je 65 m2, Cg na toplanu, Mikronaselje, pored škole i vrtića. Neposredna blizina pijace. Pored Šoping centra NEST. Sve neophodne informacije možete dobiti na 0638526100 Vlasnik. Terasa, Podrum, ostava.