• GoHome Professional
nekretnine kikinda što jeftiniji barem 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine kikinda što jeftiniji barem 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda što jeftiniji barem 60 m2

  • Za upit "nekretnine kikinda što jeftiniji barem 60 m2" pronađeno 77 nekretnina - prosečna cena 703 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 47000 eura
    • do 59000 eura (prosečna cena)
    • do 71000 eura
    • do 595 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • novogradnja
    • dvorište
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 106.000 €, 147,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Velikog na parceli ukupne površine 1500 m2, prodaje se spratna kuća, površine 147 m2 u osnovi (ukupno 250m2 korisne površine) Kuća je od čvrstog materijala, prostrana, 4 spavaće sobe, dva kupatila i pomoćnim objektima u dvorištu. Za više informacija Agencija "Nekretnine....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Ugao Brace Tatic i Ive Lole Ribara Sprat: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kosovskoj ulici, delu bliže centru grada, prodaje se odlična i funkcionalna spratna kuća. Korisna površina kuće iznosi 188 m2 ( 94 m2 po etaži ) a površina parcele iznosi cc 300 m2. Kuća je kvalitetno građena, poseduje prostran podrum i tavanski prostor a grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 115.000 €, 112,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Kikinde, na Trgu srpskih dobrovoljaca, na prvom spratu, prodaje se poslovno stambeni prostor ukupne korisne površine 112m2. Predmet prodaje, u prirodi se sastoji od dve jedinice, površine 59 i 53m2. Prva veća predstavlja stambeni prostor - stan, a druga je trenutno,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 118.000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini gradskog trga, prodaje se prizemna kuća korisne površine 195 m2, na parceli ukupne površine cc 700m2. Kuća je u dobrom stanju i sastoji se od dve celine. Prva celina sa ulice predstavlja poslovni prostor, površine cc 90m2 koji je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 119.500 €, 223,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve odvojene kuće u Kikindi, jedna od 125m2 i druga od 98m2 na odličnoj lokaciji! Ova prostrana i svetla kuća, renovirana 2016. godine, pruža savršen dom za sve one koji traže udobnost i moderan stil života. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodice....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Salonska kuca ,sa velikim potencijalom Na prodaju kuća po ceni od 120.000 €, pogodna za stanovanje i poslovni prostor. Nalazi se u prelepoj ulici G. Drapšina, proglašenoj za jednu od najlepših ulica u Evropi. Kuća ima suvi ulaz za dva automobila, tavanski prostor iznad cele kuće sa....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Braće Lakovića , prodaje se odlična spratna kuća korisne povšine cc 150m2, na parceli ukupne površine 800m2. Kuća je uredna i odmah useljiva a na parceli nalaze se pomoćni objekti, još jedan stan površine 70m2 i manji voćnjak. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić"....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 130.000 €, 224,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se proizvodna hala ( radionica) sa manjim kancelariskim prostorom, svlačionicom i kupatilom. Ispred hale u dvorištu nalaze se izgradjeni objekti za smeštaj raznog krupnog materijala. Površina parcele na kojoj je izgrađen ovaj višenamenski objekat iznosi....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum, 2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 175.000 €, 175,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na ulazu na gradski trg, na uglu ulica Dimitrija Tucovića i dr. Zorana Đinđića prodaje se porodično stambeni objekat korisne povšine 175 m2. Navedeni objekat je lepo uređena kuća salonskog tipa sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom, ostavom i podrumom.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 215.850 €, 69,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje, novi stanovi, sa PDV-om, u blizini Novosadskog sajma! Preporuka. s25 Šifra: 531258 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 232.340 €, 238,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna kuća novije gradnje! Nalazi se u širokoj i lepoj ulici, u mirom delu Kikinde u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Građena sa posebnom pažnjom na svaki detalj, korišćeni su isključivo vrhunski materijali: termo blokovi, kvalitetna fasada sa odličnom termoizolacijom,....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 240.000 €, 19000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

- Ekskluzivna prodaja - Kikinda, put za Novo Miloševo uz kanal DTD - 1,9 ha veličina parcele, kompletna parcela je ogradjena sa 2 kolska prilazi - vikend kuća sa garažom i podrumom, zidana od kamena i čvrstog materijala - 800 sadnica lešnika, u punom rodu, 8 godina starosti - prinos....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u našoj ponudi je izuzetno kvalitetan stan u savremenoj novogradnji, smešten u ulici Dimitrija Tucovića jednoj od najtraženijih i najperspektivnijih lokacija u Beogradu. Zgrada je građena od visoko kvalitetnih materijala, sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Ulaz, stepenište....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 350.000 €, 468,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličnu farmu u radu kapaciteta 30000 komada tovnih pilića. Farma se nalazi izvan naseljenog mesta i sva oprema je novijeg datuma. Na parceli se nalaze 3 objekta za uzgoj, -administrativna zgrada, nadstrešnica za slamu, kotlarnica, tri bunara. Objekti su ograđeni i predstavlja....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 350.000 €, 304,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Višenamenska kuća – idealna za poslovni prostor ili stanovanje Prema javno dostupnim podacima, objekat – kuća ima površinu od 238 m², dok je korisna površina 304 m². Ukupna površina objekata iznosi 369 m². Na parceli se nalazi i pomoćni objekat – ostava površine 63 m², dok ostatak....

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 350.000 €, 468,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 650.000 €, 6000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalna farma u selu Nakovo na granici sa Rumunijom, udaljena od Kikinde 7 km, od Novog Sada 100 km a od Beograda 135 km. Farma je namenjena tovu goveda, kapaciteta 1300/1500 tovljenika. Na samoj farmi postoji 5 velikih objekata za tov dimenzija 63x13 metara....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 8090240 .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na prvom i drugom spratu.Cena stana je 161.300KM.Opremljenost u stanovima:* PVC petokomorna stolarija* Sigurnosna ulazna vrata* Medijapan unutrašnja stolarija* Keramika prve klase* Ugradni vodokotlić* Tarket* Lift* Grejanje na toplotne pumpePonudu i dostupnost....