• GoHome Professional
nekretnine kamenica do 1280 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica do 1280 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica do 1280 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine kamenica do 1280 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1220 m2 (malo manji)
    • 1340 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 1127m vrh Paragova pogled na grad Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 1127m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja Tekst oglasa 0643187924 Oglašavmo prodaju građevinskog placa 1127m....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 103.000 €, 987,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 987 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Alibegovcu, svega 4 km od Promenade. Plac je na sunčanoj strani, što ga čini idealnim za gradnju porodične kuće ili vikendice. Do placa vodi asfaltni put, a dodatna pogodnost je izlaz na put sa dve strane, što pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 669.500 €, 1277,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA RESTORANA NA TOP LOKACIJIProdajemo Uknjižen Elitni Restoran na samo desetak minuta od centra Novog Sada, pogodno je mesto kako za vaše poslovne ručkove, sastanke, prezentacije tako i za organizovanje svih vrsta proslava Za svoje goste naš Restoran razmatra....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 9.000 €, 1289,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, površine 1289 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 1289m² · 9.000€.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 94.300 € na 87.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KAMENICA, 87.500 €, 1300,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 94.300 €
10.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealno za vikendicu i uživanje na svega 7.5km, desetak minuta vožnje od Mosta Slobode u Novom Sadu. Prodajemo plac uknjižen 1/1 na Fruškoj Gori, Široka Gudura, 500 metara od Navipovih vinograda, odmah iznad Alibegovca. Atraktivna lokacija. Kraj koji se ubrzano razvija sa velikim....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 129.000 €, 1121,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična parcela za gradnju kuće za odmor sa pogledom na grad, u gornjem delu Popovice u Sremskoj Kamenici, nedaleko od Fruškogorskog puta +++Agencijska oznaka 7089731 , SREMSKA KAMENICA, POPOVICA , POGLED na grad sa gradjevinske parcele na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 566.500 €, 1316,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 8091460,SREMSKA KAMENICA,CENTAR,oglasavamo prodaju izuzetne nekretnine-DVA OBJEKTA, JEDAN U FUNKCIJI UGOSTITELJSKOG OBJEKTA- pat etaža-hotel sa restoranom i kuglanom, oba objekta ukupne povrsine 1316 m2,na placu od 1347m, drugi objekat je porodična stambena zgrada....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 4.800 €, 950,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kamenici. Trenutno je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je polovina parcele površine 950m2. Pravilnog oblika i na oko 350m udaljen od prvih kuća. Ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. Za sva pitanja....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 944,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo Uknjižen Građevinski Plac 944 m2 u Lepom Visinskom kraju na POGODNOJ LOKACIJIPlac je nepravilnog oblika sa uličnom širinom oko 9 metara i sa konačnom širinom od 25 metaraPosebno izdvajamo predivne predele divne Fruške gore,blizinu Izvora i Gradskog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine kamenica do 1280 m2 (3393)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?

Dodatni komentar: