• GoHome Professional
nekretnine kamenica 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica 90 m2 što manji

  • Za upit "nekretnine kamenica 90 m2 što manji" pronađeno 205 nekretnina - prosečna cena 2.337 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom krajuStan je Trosoban sa dve spavaće sobe,grejanje je na strujuU STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJEPosebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Dunavskog šetališta,Gradskog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 273.000 €, 82,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina na atraktivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, na Čardaku. Na placu površine 1.771 m2 nalazi se vikend kuća od 81 m2, bazen 6x4m kao i veliki voćnjak sa stablima kruške, jabuke, šljive. . . Legalizovana, u privatnom vlasništvu. Idealno mesto za miran život i odmor u prirodi,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 164.800 €
31.08.2025 - 159.650 €
22.10.2025 - 154.500 €
25.03.2026 - 149.350 €
26.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i Nacionalnog Parka - Fruška Gora - prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica 90 m2 što manji'
206.000 €
85.490 €
169.950 €
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.330 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv komforan stan odličnog rasporeda na lokaciji u ekspanziji. Stan poseduje jedno veliko kupatilo i jedan toalet. Trostrano je orjentisan i izuzetno svetao. Pozovite naše agente za više informacija. Kontakt telefon: 0631231262 Agencijka šifra: 509298 Terasa, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 82,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2. Lepa i mirna lokacija u blizini Fruškogorskog puta, a uvučena od buke i saobraćaja. Širina placa 18 m. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/sremskakamenica-paragovo/535143 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 113.300 €, 82,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Dobra prilika za rentiranje i život. U prirodi su dve kuće na placu, u jednoj je stan od oko 42m2 koji je renoviran, grejanje je na gas i struju. U drugoj, novoj, prizemnoj kući imate: dnevni boravak, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Grejanje na struju, ali u dvorištu ima gas pa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.700 €, 83,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Mala zgrada sa samo šest stanova na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 153.550 €, 83,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom brdu. Stan se nalazi u zgradi koja ima ukupno šest stanova , zajedničko dvorište za sve stanare ,kao i mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098902 - Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom brdu. Stan se nalazi u zgradi koja ima ukupno šest stanova , zajedničko dvorište za sve stanare ,kao i mogućnost kupovine parking mesta ili garažnog mesta u suterenu zgrade. Veoma lepa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.500 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 83M. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je četvorosoban sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka,kupatila. Uz stan se gratis dobija tavan površine 25,8 m2, krovna terasa površine 42,2 m2 sa pogledom na grad i krovna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/kredit. Pozvati nase agente. https://www.trg-nekretnine.rs/property/501618....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Demit fasada, kvalitetna izolacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/ kredit. Pozvati nase agente. Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.700 €, 83,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Mala zgrada sa samo šest stanova na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II etaži i ima 83 m2, sa dve terase i dva sanitarna čvora. Poseduje velimki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće sobe. veoma svetao stan -istočno je okrenut. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Pozvati naše agente. - KING NEKRETNINE - 021-221-5555 / 064-80-333-13 / 064-80-333-12 - king.nsgroup@gmail.com Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.224 €, 83,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 83 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 148.530 €, 83,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno samo kod nas! Fenomenalan komforan stan odličnog rasporeda. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, kupatilo i toalet, i četiri terase, izlaz iz svake prostorije na terasu. Nekretnina poseduje i ostavu u podrumu zgrade oko 4m2, sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.000 €, 83,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u SREMSKOJ KAMENICI na TATARSKOM BRDU, površine 83 m²,Stan je nov, uknjižen i odmah useljiv. Odličan raspored prostorija. Mogućnost kupovine i garažnog mesta u suterenu zgrade. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Tražena lokacija. Retko u ponudi. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 148.530 €, 83,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan komforan stan sa izuzetnim rasporedom! Ovaj stan nudi dve prostrane spavaće sobe, udoban dnevni boravak, odvojenu kuhinju, kupatilo i toalet, kao i četiri terase, pružajući izlaz iz svake prostorije na terasu. Dodatni prostor za odlaganje obezbeđen je ostavom u podrumu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 138.980 €, 83,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.000 €, 84,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetno retka nekretnina u ponudi! Nalazi se u Sremskoj Kamenici na odličnoj lokaciji. Stan ima sopstveni pristup liftu i opciju da se kupi garaža uz stan. Nekretnina je luksuzno opremljena i ima prelep pogled na prirodu. Za sve informacije pozovite naše agente .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.740 €, 84,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja,povrat PDV-a. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 161.800 €, 84,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, površine 84 m², Stan je nov i odmah useljiv. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Miran koncept stanovanja daleko od gradske buke i saobračaja. Odlično je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam prelepu kuću P+1 sa velikim i veoma lepim dvorištem. Kuća se sastoji iz dve etaže- donja etaža koja je uknjižena sadrži kuhinju sa trpezarijom i ostavu. Na spratu koji ima 46m2 koji nisu uknjiženi nalazi se dve spavaće sobe, dnevna soba, kupatilo i terasa sa pogledom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.050 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovremeno i kao tradicionalni salonski stanovi, sa prostranim, svetlim prostorijama, plafonima visine 3m, ulaznima vratima visine 2.20m,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.049 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. U urbanoj vili od dve lamele sa ukupno osam stambenih jedinica. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.050 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.400 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 163.700 €, 85,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetna nekretnina u novoizgrađenom kompleksu koji će imati preko 20 objekata. Direktno od investitora,bez agencijske provizije. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Redovna etaža, bez kosina. Grejanje podno na toplotne pumpe, izuzetna ušteda. Autobuska linija 9a na 100m.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću u mestu Sremska Kamenica ! Kuća se nalazi na placu koji je 340m2. Kuća ukupno ima 85m2. Veoma je pristupačna lokacija, sam prilaz je asfalt. Kuća je priključena na kanalizaciju, vodu, struju. Okolina je veoma mirna i prepuna zelenila. Sama....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 236.900 €, 85,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Sremskoj Kamenici, 85m2. Kuća je priključena na kanalizaciju, vodu, struju. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 85,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, površine 84m2, u naselju Mišeluk. Na samo 5 minuta od grada, u mirnom delu Petrovaradina. Kraj radova mart-april 2025. godine. Cena nije fiksna i postoji mogućnost kupovine parking mesta. U sklopu stana su: -Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -Master....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.050 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,cetvorosoban stan u Sremskoj Kamenici u izgradnji.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 163.400 €, 85,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. Terasa.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 202)

<< <1 2 3 4 5> >>