• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što veći pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći pala cena

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći pala cena" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.001 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • podrum
    • parking
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 159.650 € na 154.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2025 - 278.100 €
21.05.2025 - 185.400 €
31.08.2025 - 159.650 €
06.03.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 94.300 € na 87.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KAMENICA, 87.500 €, 1300,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 94.300 €
10.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealno za vikendicu i uživanje na svega 7.5km, desetak minuta vožnje od Mosta Slobode u Novom Sadu. Prodajemo plac uknjižen 1/1 na Fruškoj Gori, Široka Gudura, 500 metara od Navipovih vinograda, odmah iznad Alibegovca. Atraktivna lokacija. Kraj koji se ubrzano razvija sa velikim....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 669.500 € na 494.400 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 470,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 669.500 €
15.03.2026 - 494.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine 582m2, kuća 470m2. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što veći pala cena'
144.200 €
144.200 €
370.800 €
 
-6%

Promena cene sa 1.637.700 € na 1.534.700 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 1.534.700 €, 400,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 1.637.700 €
17.04.2026 - 1.534.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Ova impresivna nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu, jer objedinjuje vrhunsku gradnju, savremene tehnologije, potpunu privatnost i netaknutu prirodu Fruške gore. Kuća je samostalni objekat spratnosti Su+Pr+1, ukupne površine oko 400 m², uknjižena i u vlasništvu 1/1. Izgrađena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 342.000 € na 320.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 320.000 €, 176,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 352.000 €
14.04.2026 - 342.000 €
30.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054130…EKSKLUZIVNO ...PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, STAN I GARAŽA UKUPNO 176m2… I TERASA 30m2...PORODIČNA NEKRETNINA ZA SVA VREMENA… IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA NA TATASRKOM BRDU Mišeluk 2.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 412.000 € na 367.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 367.200 €, 167,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 412.000 €
01.05.2026 - 367.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency Popovica, na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Penthouse ima 107m2 stambenog prostora, uz dve prostrane terase....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 207.000 € na 200.850 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2025 - 220.950 €
15.06.2025 - 214.240 €
07.09.2025 - 207.550 €
23.11.2025 - 207.000 €
13.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, ulica Branislava Bukurova. Uknjižen troiposoban stan u poznatom, ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo. Lepa i mirna lokacija, nadomak grada, izolovana od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 236.900 € na 216.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 103,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 175.100 €
19.04.2024 - 257.500 €
10.10.2025 - 236.900 €
10.04.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku, na placu od 791 m2. Upisana je osnova od 103 m2, ali objekat ima 180 m2 u prirodi. Sobe su raspoređene na poluspratovima, interesantna koncepcija. Širina placa je 18m, postoji kolski ulaz. Trofazna struja, gradska voda, gas -....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 295.000 € na 250.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 250.000 €, 99,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 295.000 €
08.04.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potpuno novoj mini zgradi, ovo 99m2 etažirano remek-delo savršeno kombinuje eleganciju, funkcionalnost i neuporedivu udobnost. Ovaj prefinjeni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 149.000 €, 92,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.000 €
03.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

ZAŠTO JE OVA KUĆA PRAVI IZBOR ZA VAS? Zamislite da se budite uz cvrkut ptica, u tišini koju samo priroda može da pruži, dok ste i dalje na svega 10 minuta vožnje od centra Novog Sada. U ovoj kući to nije san – to je vaša nova realnost. U pitanju je kompletno nameštena četvorosobna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2024 - 278.100 €
04.12.2024 - 257.500 €
15.12.2024 - 236.000 €
31.01.2025 - 226.600 €
19.02.2025 - 216.300 €
21.03.2025 - 206.000 €
16.04.2025 - 278.100 €
14.05.2025 - 185.400 €
06.06.2025 - 175.000 €
09.07.2025 - 164.800 €
29.08.2025 - 159.650 €
22.10.2025 - 154.500 €
22.03.2026 - 149.350 €
24.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023-2024. godine tako da ćete uživati....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.900 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 3091129 - CENA JE 140 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena nova kuća na Paragovu u Sremskoj Kamenici. Na lepoj lokaciji u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat. Sastoji se iz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 149.300 € na 144.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.000 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 175.000 €
09.07.2025 - 164.500 €
31.08.2025 - 159.500 €
22.10.2025 - 154.500 €
22.03.2026 - 149.300 €
26.04.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, kuća 92m2, plac 507m2. Na prodaju četvorosobna kuća u mirnom i zelenilom okruženom delu Sremske Kamenice – Paragovu, idealna kako za porodični život, tako i kao vikend-oaza za beg od gradske gužve. Lokacija: Kuća se nalazi u neposrednoj blizini crkve, prodavnice,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 170.000 €
09.07.2025 - 160.000 €
31.08.2025 - 155.000 €
24.10.2025 - 150.000 €
22.03.2026 - 145.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 149.350 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 149.350 €, 92,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 278.100 €
07.05.2025 - 195.700 €
14.05.2025 - 185.400 €
06.06.2025 - 175.100 €
09.07.2025 - 164.800 €
22.10.2025 - 154.500 €
22.03.2026 - 149.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Odlična kuća, Paragovo---Agencijska šifra: 3000341Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 154.500 €
21.03.2026 - 149.300 €
02.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI* Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJI Kuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanje Svi završni radovi su....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 278.100 €
04.12.2024 - 257.500 €
16.12.2024 - 236.900 €
31.01.2025 - 226.600 €
21.02.2025 - 216.300 €
23.03.2025 - 206.000 €
18.04.2025 - 195.700 €
14.05.2025 - 185.400 €
06.06.2025 - 175.100 €
09.07.2025 - 164.800 €
31.08.2025 - 159.650 €
22.10.2025 - 154.500 €
22.03.2026 - 149.300 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI*Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJIKuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanjeSvi završni radovi su urađeni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 270.000 €
04.12.2024 - 250.000 €
16.12.2024 - 230.000 €
02.02.2025 - 220.000 €
21.02.2025 - 210.000 €
21.03.2025 - 200.000 €
16.04.2025 - 190.000 €
14.05.2025 - 180.000 €
06.06.2025 - 170.000 €
13.07.2025 - 160.000 €
03.09.2025 - 155.000 €
24.10.2025 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113107, 5a, spratna, uknjižen. Prodaje se kuća, 90m2, na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici/Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 154.500 €
27.03.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica, Paragovo, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine. Ulica je asfaltirana. Plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 terasa 25m2),....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 164.800 €
31.08.2025 - 159.650 €
22.10.2025 - 154.500 €
25.03.2026 - 149.350 €
26.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i Nacionalnog Parka - Fruška Gora - prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 185.000 €
22.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127882, 11a, spratna, bazen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 190.000 € na 165.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SREMSKA KAMENICA, KUĆA, NOVO, 46M2. Oglašavamo prodaju odlične nove kuće na Čardaku u Sremskoj Kamenici. Kuća je nameštena, sređena, od sadržaja ima bazen, letnjikovac i roštilj. Priroda je prelepa, lokacija zaista dobra za mir i uživanje. Agencijska oznaka 3000263 ( Miloš 060/0458-834,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 190.550 € na 164.800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 30,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 190.550 €
22.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa bazenom u vikend naselju Glavica – idealna za odmor, život ili investiciju kao dnevni najam Na prodaju je kompletno renovirana i nameštena samostalna kuća sa bazenom u vikend naselju , na svega 15 minuta vožnje od tržnog centra Promenada u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 140.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 145.000 €
25.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023. – 2024. godine tako da ćete uživati u potpuno novom ambijentu. Plac je površine 507m², a sama kuća je uknjižena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 91.560 € na 87.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KAMENICA, 87.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 91.560 €
05.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 7072285, SREMSKA KAMENICA, 1308M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> Na prodaju plac u Sremskoj Kamenici – idealna lokacija za gradnju <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto;....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>