• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći 90 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što veći 90 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći 90 m2 do 2200 eura/m2

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći 90 m2 do 2200 eura/m2" pronađeno 126 nekretnina - prosečna cena 1.921 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • klima
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 217.020 €, 98,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Vrhnska gradnja i oprema. Pozovite za više informacija!!! Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.750 €, 98,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN STAN, 98 m2 - nudimo vam izuzetnu nekretninu koja će vas kupiti svojim fantastičnim položajem sa pogledom na grad. U pitanju je vila sa svega tri stana. Prvoklasna gradnja i oprema se podrazumevaju. Sam idejni projekat stana je odličan, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.750 €, 98,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sremska Kamenica. LUKSUZNI STANOVI SA POGLEDOM NA NOVI SAD I FRUŠKU GORU! U ceni DODATNIH 35m2 DVORIŠTA + DVA GARAŽNA MESTA + PARKING MESTO ISPRED ZGRADE + OSTAVA! Stanovi su u izgradnji - završni rok februar 2026.godine. U pitanju je vila od 6 stanova različitih struktura....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što veći 90 m2 do 2200 eura/m2'
154.500 €
185.400 €
234.000 €
 
+2%

Promena cene sa 226.600 € na 231.750 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 231.750 €, 97,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 226.600 €
25.02.2026 - 231.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Sremska Kamenica. LUKSUZNI STANOVI SA POGLEDOM NA NOVI SAD I FRUŠKU GORU! U ceni DODATNIH 25m2 DVORIŠTA + DVA GARAŽNA MESTA + PARKING MESTO ISPRED ZGRADE + OSTAVA! Stanovi su u izgradnji - završni rok februar 2026.godine. U pitanju je vila od 6 stanova različitih struktura....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 212.000 €, 96,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 96M. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je četvorosoban sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka,kupatila.Uz stan se gratis dobija tavan površine 46,9 m2, krovna terasa površine 22,7 m2 sa pogledom na grad, krovna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 123.600 € 113 m 2 2.5 Vikendica na Popovici -Blizu Grada Kuća - Novi Sad, Sremska Kamenica 123.600 € Prodaja 08/07/25.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM Prodajemo kuću u mirnoj ulici Sremske Kamenice idealnu za život zbog mira i tišine a ipak u blizini svih sadržaja neophodnih za neometan život. Kuća je ograđena, ima svoj kolski ulaz, kompletnu gradsku infrastrukturu. Sastoji se od dve sobe,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.000 €, 96,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.980 €, 96,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.600 €, 96,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109230, 13a, spratna, struja, klima, telefon, terasa, garaza, dvorište/bašta. Izdaje se kuca u naselju Sremska Kamenica, nedaleko udaljenom od centra Sremske Kamenice i Novog Sada. Izolovan od urbane džungle, a opet blizu grada. Najbliža autobuska stanica udaljena je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.000 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, površine 95m2, u naselju Mišeluk. Na samo 5 minuta od grada, u mirnom delu Petrovaradina. Kraj radova mart-april 2025. godine. Cena nije fiksna i postoji mogućnost kupovine parking mesta. U sklopu stana su: -Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053273, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 95M2 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.250 €, 95,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102152 CENA 223.250e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.000 €, 94,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, površine 92 m², Stan je nov i odmah useljiv. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Miran koncept stanovanja daleko od gradske buke i saobračaja. Odlično je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.730 €, 94,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan lux cetvorosoban porodican stan. Nalazi se na obroncima Fruske gore na 5 min do Promenade. Citavo naselje je organizovano sa zelenim povrsinama i parking mestima koji ulaze u cenu. Stan je useljiv. Moguc povrat PDV-a i kupovina putem stambenog kredita. Sve informacije....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.950 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102151 CENA 199.950e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.400 €, 93,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN, VELIKI I PROSTRAN (NIJE DUPLEKS), 4 MINUTA OD CENTRA GRADA. STAN POSEDUJE VELIKU DNEVNU SOBU, KUHINJU, TRPEZARIJU, ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE I DVE VELIKE TERASE SA PRELEPIM POGLEDOM. STAN IMA POVRAĆAJ PDV-A ZA ONE KOJI UZIMAJU PRVU NEKRETNINU NA SVOJE....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 172.630 €, 93,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 93m2. Stan je u izgradnji. U pitanju je Penthouse. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Dva mokra čvora, prelep pogled. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 149.350 €, 93,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokacijij u Paragovu, kuća se nalazi u ravnici sa jako lepim prilazom, spratna i odlična je za dve porodice ima spoljne stepenice za gornji deo. Donji deo dnevni boravak, kuhinja i spavaća, sprat dnevna dve spavaće, kuhinja i kupatilo. Kuća je vredna vaše pažnje!....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 149.350 €, 93,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.320 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.180 €, 93,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.900 €, 93,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan 93m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 93m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov i moderan stan za luksuzno i udobno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, okružen zelenilom, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.000 €, 92,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u PETROVARADINU, ALIBEGOVAC površine 92m2. Elitno naselje. Moderan kompleks. Savremen koncept. Za one kojima nije potreban Grad, gužva i saobračaj. Cena sa pdv. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.100 €, 92,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji moze biti i troiposoban,mogucnost pregradjivanja vece sobe,stab se nalazi na drugom spratu,sa prelepom velikoim terasom koja gleda u zelenilo,stan je odmah useljiv,grejanje na na topolotne pumpe,za sve dodatne informacije pozivite na br 061 61 40565 ili....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.000 €, 92,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, uknjižena, kompletno nameštena kuća na Paragovu. Prizemlje i potkrovlje, sve uknjiženo. Dve prelepe velike terase, fantastičan pogled. Grejanje na inverter klimu. Završni radovi na kući su urađeni 2023-24 godine, ulica asfaltirana. Kuća u kojoj se može živeti tokom cele godine.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 92,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3000341Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 -....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno završenu, useljivu kuću na Paragovu. Dvorište površine cca 500 m2 je ograđeno i ima kolski ulaz. Plac je sa blagim nagibom a kuća se nalazi u gornjem delu. Ispred kuće je velika lepa terasa sa koje se ulazi o nekretninu. U prizemlju je dnevni boravak , kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nova kuća,završni radovi su 2023./2024.U blizini je autobuska stanica,crkva ,prodavnica,restoran i nacionalni park.Ulica je asfaltirana,a kuća četvorosobna površine 66kvadrata a terasa je 26 kvadrata .Prostor je idealnog rasporeda pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru.Kuća....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3046383 - Uknjižena nova kuća na Paragovu u Sremskoj Kamenici. .Na lepoj lokaciji u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat. Sastoji se iz lepog dnevnog boravka i velike terase od 25m2....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u SREMSKOJ KAMENICI, PARAGOVO korisne površine 92m2 na placu od 507m2 .Nalazi se u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka. Prodaje se komplet nameštena. Svi završni radovi su urađeni 2024. godine. ulica je asfaltirana i dobar je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, tačnije u Paragovu, prodaje se potpuno nova četvorosobna kuća, završena 2024. godine. Kuća je smeštena u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, restorana i Nacionalnog parka Fruška gora. Ova lokacija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.000 €, 92,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA (PARAGOVO), 92m2, ČETVOROSOBNA Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju nove spratne kuće 92m u mirnom delu Fruške gore, na Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Prelepom delu Sremske Kamenice Uknjiženu Porodičnu kuću korisne površine 92 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Dvosobna i svetla nalazi se u Urbanom delu na lepom velikom Placu od 999 m2 koji je umerene konfiguracije sa Pogledom na Čardak Kuća je Ozakonjena građevinske površine....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Popovici, sa otvorenim pogledom ka Sremskoj Kamenici, nalazi se ova fina i ušuškana kuća idealna za porodični život ili kao investicija nadomak grada. Nekretnina je smeštena na prostranom placu od 999 m², blago nagnutom, što dodatno doprinosi osećaju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 123)

<< <1 2 3> >>