• GoHome Professional
nekretnine kamenica što skuplji klima pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što skuplji klima pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što skuplji klima pogodan

  • Za upit "nekretnine kamenica što skuplji klima pogodan" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2
    • do 340 m2
    • 340 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 340 m2
    • 400 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046461, Tatarsko brdo.Prodajemo lux vilu na eksluzivnoj lokaciji. Blizu Instituta Sremska Kamenica, okruženo borovom šumom, veliko uređeno dvorište,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, Tatarsko brdo.Prodajemo lux vilu na eksluzivnoj lokaciji. Blizu Instituta Sremska Kamenica, okruženo borovom šumom, veliko uređeno dvorište, miran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što skuplji klima pogodan'
391.400 €
310.000 €
391.400 €
  Kuća, KAMENICA, 700.000 €, 338,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena za kuću je 700.000 e+ agencijska provizija 3 %. Tatarsko brdo.Prodajemo lux vilu na eksluzivnoj lokaciji. Blizu Instituta Sremska Kamenica,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 310.000 €, 180,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 EKSKLUZIVNO PRAVO PRODAJE AGENCIJA BOMBYX regbr.217. Oglašavamo prodaju porodične spratne kuće 180m u Sremskoj Kamenici, ulica Kneza Mihaila, plac 1550m. U prizemlju kuće u dvorišnom delu se nalazi jednoiposoban stan, sa dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 259.000 €, 125,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo arhitektonsko rešenje porodično stambenog objekata, na parceli od 630m2, koja izlazi na dve ulice. Nalazi se u lepom i mirnom delu Sremske Kamenice, savršeno za miran porodični život. U blizini je Instituta, pretškolske ustanove, velikih marketa, autobuskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.900 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa lepim pogledom na Dunav na potezu Sremske Kamenica u mirnom delu. Površina kuće 65m2, površina placa 421m2. Pogodno za investitore. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. b121 Terasa, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u gradu! Pocetak Sremske Kamenice,na par minuta kolima od centra grada.Dosta zelenila u okolini.Pogodan za one koji bi zivot van gradske guzve.Veoma visok nivo opreme u zgradi.Nasa preporuka.Za sve dodatne informacije pozovite!....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>