• GoHome Professional
nekretnine kamenica što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što manji

  • Za upit "nekretnine kamenica što manji" pronađeno 3 557 nekretnina - prosečna cena 2.206 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 169,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam dvojnu kuću u jednoj od najlepših ulica u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u blizini samog centra. Katastarska parcela površine 272m2. U suterenu kuće nalazi se garaža, kotlarnica i ostave. Na prizemlju kuće nalazi se dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 40.380 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 56.650 €, 20,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola..  Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas).....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što manji'
280.000 €
56.650 €
34.900 €
  Stan, KAMENICA, 56.650 €, 20,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje na gas po utrošku (troškovi grejanja samo u sezoni).....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 34.000 €, 20,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična i vrlo povoljna garsonjera na Alibegovcu ima 20 m2 kupatilo i studio (kuhinjica i dnevni boravak) grejanje je podno, na toplotne pumpe vrlo ekonomična potrošnja! POŽURITE AKO ŽELITE DA BUDE VAŠA dobra i kao investicija za izdavanje! SAMO KEŠ KUPCI - NE MOŽE....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura: 21 m2 - 33225 eur 26 m2 - 41270 eur 28 m2 - 44080 eur Vredi pogledati!!! 0611436777 Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 49.080 €, 23,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 25.750 €, 24,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi. Dvorisni stan 24m2 + plac 50m2 + započeti objekat od 47m2, na dobroj lokaciji u Sr. Kamenici. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 51.620 €, 24,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053723, GARSONJERA, SREMSKA KAMENICA, 25 M2 U mirnom kraju Sremske Kamenice, na mirnoj lokaciji Tatarskog brda, prodaje se garsonjera površine 25 m2 . Stan se nalazi u spuštenom prizemlju i funkcionalno je organizovan, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 50.410 €, 26,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru, kompletno nameštenu, na poznatom Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u novogradnji u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan poseduje dnevni boravak kao primarnu prostoriju, trpezarijski deo sa kuhinjom koja je fizički izdvojena sa svojim prozorom i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno projektovan stan od 26m² sa prostranom terasom, useljiv krajem 2025. godine, po odličnoj ceni. Stan nudi savršen spoj funkcionalnosti i komfora, idealan za život ili kao sigurna investicija bez dodatnih ulaganja. Ovo je prilika kakva se retko ukazuje – kvalitetna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas). Uknjiženi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 48.030 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. 063/7561705 A.Š. 550288 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam odlicnu kucu na Bockama! Za vise informacija pozovite agenta prodaje .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 174.900 €, 27,00 m2 cca 6480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran plac sa vikendicom na prodaju, fantastičan pogled na grad Novi Sad! Plac se nalazi na Bockama, jednom od najlepših delova Sremske Kamenice, sa velepnim kućama i vikendicama, raznovrsnom florom i lepo sredjenim asfaltnim ulicama, 15 minuta od grada, raj u prirodi može biti....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 27,00 m2 cca 6870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu predivnu vikend kuću na idiličnoj lokaciji u Popovici. Iako je uknjižena na 27m2, u stvarnosti pruža čak oko 110m2 prostora za vašu udobnost. Ova vikendica se sastoji od prizemlja i sprata, nudeći prostor za opuštanje i uživanje u prirodnom okruženju. Na prizemlju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namesten dvorišni stan u Sremskoj Kamenici(oko 500 m od centra) i nekih 3-4 km od Novosadskog univerziteta.Gradska Bus stanica i prodavnica su na nekih tridesetak metara od kuće.Vrlo pogodan za studente zbog niskih troskova i blizine fakulteta. Cena je 170 eura a režijski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 80.100 €, 28,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 80.046 €, 28,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 68.600 € na 77.715 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 77.715 €, 28,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 76.160 €
19.09.2025 - 68.600 €
15.04.2026 - 77.715 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 67.200 €, 28,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 28m u izgradnji na prizmlju u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, kupatilo, Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3), sa 31 zasebnom stambenom jedinicom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 65.760 €, 28,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna pvc stolarija, tarket, medijapan sobna vrata, grejanje na gas (kalorimetri),....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 80.046 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 80.100 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 83.430 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan jednosoban stan u srcu Sremske Kamenice! Stan se nalazi u novogradnji, moderno je opremljen, svetao, funkcionalan i spreman za useljenje. Idealna prilika za one koji traže kvalitet, mirno okruženje i udoban životni prostor. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 93.730 €, 29,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100545 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera u Sremskoj Kamenici u neposrednoj blizini O.Š."Jovan Jovanović Zmaj". KOMPLETNO OPREMLJENA, sa svim stvarima u ceni. Uz stan ide i PARKING MESTO u dvorištu zgrade, sa nadstrešnicom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118913, I/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalna garsonjera od 29m² u Sremskoj Kamenici, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra mesta. Nalazi se na prvom spratu nove, niske stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno opremljen nameštajem rađenim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.450 €, 30,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 190.550 € na 164.800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 30,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 190.550 €
22.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa bazenom u vikend naselju Glavica – idealna za odmor, život ili investiciju kao dnevni najam Na prodaju je kompletno renovirana i nameštena samostalna kuća sa bazenom u vikend naselju , na svega 15 minuta vožnje od tržnog centra Promenada u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 71.300 €, 30,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 30m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.540 €, 30,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 30,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA, 30m2, GARSONJERA U Sremskoj Kamenici na veoma lepoj lokaciji je sagrađena nova grada u kojoj se prodaje još ne useljavan stan. Stan ima 30m2 i veliku sobu, odvojenu kuhinju, kupatilo, i terasu na koju se izlazi iz sobe. U stanu je sve potpuno novo, ne korišćeno.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 83.430 €, 30,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, nov jednosoban stan koji se nalazi na prvom spratu, kompletno je opremljen, ima odvojenu kuhinju i terasu. Ulica je mirna i nalazi se u blizini centra Sremske Kamenice. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Trenutno je stan izdat pa nov vlasnik moze....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 422)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>