• GoHome Professional
nekretnine jagodina za studente do 130000 eura 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina za studente do 130000 eura 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina za studente do 130000 eura 60 m2 pala cena

  • Za upit "nekretnine jagodina za studente do 130000 eura 60 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 91.200 €
02.11.2025 - 104.000 €
23.11.2025 - 94.000 €
13.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 100.000 € na 80.080 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 99.738 €
23.05.2025 - 124.226 €
15.06.2025 - 115.495 €
05.09.2025 - 100.000 €
27.03.2026 - 80.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2025 - 91.200 €
28.10.2025 - 104.000 €
22.11.2025 - 94.000 €
10.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor, sa prelepim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 81.900 € na 79.900 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 79.900 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 81.900 €
01.03.2026 - 79.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i privatnosti! Bukvalno sve vam je na dohvat ruke – prodavnice, škole, vrtići, kafići, restorani, javni prevoz, banke… Sve dostupno pešaka za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina za do 130000 eura 60 m2 pala cena (17)
  • nekretnine jagodina za studente do 130000 eura 60 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>