• GoHome Professional
nekretnine jagodina useljiv barem 60 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina useljiv barem 60 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina useljiv barem 60 m2 parket

  • Za upit "nekretnine jagodina useljiv barem 60 m2 parket" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.840 €
03.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7.700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 84.840 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.heroldo.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7. 700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 92.380 €, 62,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri stakla,al roletne,okapnice -zvučna izolacija između stanova je od :20 cm armirana betonska masivna ploča + kamena vuna debljine 5 cm + parna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 100.750 € na 107.250 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 107.250 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 100.750 €
02.04.2026 - 107.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.200 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina barem 60 m2 parket (84)
  • nekretnine jagodina useljiv barem 60 m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>