• GoHome Professional
nekretnine jagodina prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina prizemlje

  • Za upit "nekretnine jagodina prizemlje" pronađeno 126 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 61000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 618 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • dvorište
    • opremljen
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban stan uz doplatu ili plac od 3-4 ara u okolini (Kolonija, Kupusara) sa objektom. Kuća je spratna, suteren je takođe stambeni prostor, sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 212.000 €, 300,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe za goste. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 131,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 130m², smeštena na ravnom i prostranom placu od 10,20 ari, u mirnom delu Vinorače – idealna kombinacija privatnosti i odlične povezanosti sa gradom. Raspored prostorija: -Mali hodnik iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak -Dnevni boravak na dva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina prizemlje'
120.000 €
118.512 €
385.000 €
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život višečlane porodice ili izdavanje stambenih nivoa! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se uz mogućnost i kupovine zidane garaže u dvorištu zgrade od od istog vlasnika i većim raščišćenim podrumom od 7 m2 koji se nalazi odmah na ulazu....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 400.000 €, 964,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ugostiteljski objekat ukupne površine 700m², koji nudi izuzetan potencijal za razvoj turizma, ugostiteljstva ili organizaciju događaja! Na prizemlju se nalazi prostran restoran kapaciteta oko 300 mesta sa recepcijom i velikim otvorenim prostorom idealnim za svadbe, proslave....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije osobe, tako i za studente, zbog svoje funkcionalnosti i mirnog okruženja. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, prostrana spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta, dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase. Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 228.000 €, 384,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2023.,

www.heroldo.com

Kuća sa 4 zasebne stambene jedinice kod Akva parka idealno za izdavanje. Kuća poseduje stanove od 82m2 u prizemlju, 76m2 na prvom spratu , 48m2 u potkrovlju i 68m2 kao posebna celina. 4 vodomera, 2 strujomera, Mogućnost dogovora u 2-3 rate. 384 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije. Na spratu se nalaze kupatilo i još dve prostorije. Vertikala je samo ozidana, što omogućava eventualne korekcije i prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Kuća građena 1991god. , spratna, spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje, omalterisane. Nema kupatilа, ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja, sprovedena instalacija za struju. 75 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 385,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Nova, komforna kuća, 8 spavaćih soba, 2 kupatila, dnevni boravak od 60m2, trpezarija sa kuhinjom, 2 terase su površine po 44m2, 2 terase su po 6m2. U prizemlju su veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe i velika terasa, a na spratu su šest spavaćih soba(jedna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas, mogućnost za čvrsto gorivo .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 210.000 €, 336,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2024.,

www.heroldo.com

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju koju cine veliki dnevni boravak sa predvorjem, velika kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik i ostava. Sprat iste površine ćine....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 165.000 €, 170,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.heroldo.com

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan život, koji odiše toplinom, elegancijom i udobnošću. Stan se nalazi u mirnom kraju, sa odličnom infrastrukturom i komšijskim okruženjem. Raspored....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2024 - 60.000 €
02.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan koji je razrađen kao stan na dan. Budućem kupcu vlasnik predaje ne samo nekretninu već i razrađen biznis -izdavanje stan na dan što podrazumeva kompletnu logistiku izdavanja, fejzbuk i instagram nalog, buking nalog sa odličnim recenzijama te budući kupac bez muke ima....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2022.,

www.heroldo.com

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika, dnevni boravak, kao i kupatilo siva faza. Grejanje je centralno (kotao na gas). Može zamena za manji stan uz doplatu. 120 m 2 3.5 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 255.000 €, 700,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz. Na halu se nadovezuje kancelarijski prostor, površine 150m2 gde se u prizemlju nalaze dve kancelarije i dva mokra čvora a na spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje i sprat, sa podrumskim delom i garažom. U prizemlju se od prostorija nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 128.750 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća 180 m 2 6 1 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 118.000 €, 353,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dve terase i kupatilo. Na spartu se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Sprat je renoviran.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 218,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2023.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i podrumskog dela gde se nalazi kotlarnica. U prizemlju se nalazi hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, velikog kupatila,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje 200 m 2 5 2 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 116,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2022.,

www.heroldo.com

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo i 2 spavaće sobe iz kojih se izlazi na terasu i velika terasa ispred kuće. U prizemlju je PVC stolarija sa roletnama i komarnicima, na spratu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Stara, aristokratska kuća. Grejanje na gas ima na spratu, a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba, a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila. Delimično zamenjena stolarija, stavljena PVC. 300 m 2 10 4 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 190.000 €, 400,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Na prizemlju se nalazi veliki troiposoban stan sa velikom terasom. Sam stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila, trpezariju....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim, spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na struju. Veća kuća uknjižena na 82m2, ima bruto 120m2, poseduje kuhinju sa dnevnim boravkom u prizemlju i garažu u koju može i iz kuće da se....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 112.000 €, 142,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini pijace u Jagodini, u okviru stambene zgrade završene krajem 90-tih godina. Prilaz lokalu je pešačkom stazom. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, u nivou sa zemljom i sa lakim pristupom za starije osobe, roditelje sa decom i osobe koje su teže....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu. Prizemlje useljivo, poseduje dn. sobu, kuhinju sa trepezarijom, kupatilo(laminat, parket). Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo. Ima jedan pomoćni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 142,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični život. Sastoji se iz prizemlja, sprata i potkrovlja, sa funkcionalno raspoređenim prostorijama. Prizemlje nudi jednu prostranu sobu predviđenu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 250,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u mirnom delu Jagodine, na periferiji grada. Prizemlje sređeno, od prostorija dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, letnja kuhinja sa posebnim ulazom. Spart je nezavršen. Gradska voda, sengrup, bunar u dvorištu, iza kuće plastenik, sa voćnjakom. Nije legalizovana.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2023.,

www.heroldo.com

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju, mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište. U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen. I sprat poseduje stambeni deo nezavršen, II sprat stambeni deo završen. 166 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje + sprat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom dok se na spratu nalazi 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2024.,

www.heroldo.com

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .