• GoHome Professional
nekretnine jagodina luksuzan barem 70 m2 porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina luksuzan barem 70 m2 porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina luksuzan barem 70 m2 porasla cena

  • Za upit "nekretnine jagodina luksuzan barem 70 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 100.750 € na 107.250 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 107.250 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 100.750 €
02.04.2026 - 107.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 106,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 80.000 €
16.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Legalizovana starija kuća u centru Ćuprije na fenomenalnom placu. Površina kuće je 106m2 i smeštena je na placu površine 5.69a. Ukoliko želite da pogledate kuću i plac sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi sa ovom ili nekom drugom nekretninom iz naše ponude,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 170.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 113,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
24.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto gorivo. Prelep plac. U dnu placa pomoćni objekat kompletno sređen i u sklopu pom.objekta ozidani kavezi za papagaje. Na odličnoj je lokaciji....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 69.000 € na 75.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 69.000 €
13.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaji su dve kuće sa radionicom i pomoćnim objektima na velikoj okućnici od 37 ari. Kuće su odmah useljive, poseduje ploču, struju i vodu. Odlično pozicionirano imanje, pogodno za porodični život, kombinaciju stanovanja i posla. Prostrano dvorište pruža brojne mogućnosti za baštu,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2024 - 55.000 €
03.08.2025 - 60.000 €
29.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 60.000 € na 68.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 68.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 30.000 €
02.02.2024 - 60.000 €
19.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 40a, u blizini grada Jagodine, u mestu Trnava. Plac je savršenog oblika, što ga čini pogodnim za različite namene i dalji razvoj. Cena iznosi 1.700 EUR po aru, dok je u slučaju parcelacije cena 1.900 EUR po aru. Ova ponuda pruža mogućnost izbora u skladu sa....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina barem 70 m2 porasla cena (47)
  • nekretnine jagodina luksuzan porasla cena (1)
  • nekretnine jagodina luksuzan barem 70 m2 (129)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>