• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 77000 eura do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 77000 eura do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 77000 eura do 60 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 77000 eura do 60 m2" pronađeno 264 nekretnina - prosečna cena 1.272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 73000 eura (malo jeftiniji)
    • 80000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • useljiv
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova vikendica ukupne površine 60m2 na placu 8.89a sa posađenim voćem, dunjom, kajsijom i šljivom u punom rodu. Vikendica poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, potkrovlje koje nije završeno i prelepu terasu od 15m2 sa pogledom na Ćupriju u planinu Rtanj. Vikendica....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe ✔️ trpezarije sa odvojenom kuhinjom ✔️ kupatila ✔️ hodnika koji povezuje sve prostorije ???? Lokacija Stan se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 77000 eura do 60 m2'
38.000 €
70.000 €
54.756 €
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 80.595 €
14.03.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 60,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre useljenja, ima prostoriju za kupatilo. Struja je monofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Odličan prilaz placu i kući! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i čak tri terase koje prostoru daju dodatnu svetlost i osećaj širine. Uz stan dolazi i pripadajući podrum. Lokacija....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.595 €, 59,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 58,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe – idealne za porodicu, radnu sobu ili goste -kuhinju sa trpezarijom, srce doma -hodnik -kupatilo i -terasu za jutarnu kafu ili večernji predah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2025 - 85.000 €
31.03.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 100.000 € na 80.080 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2023 - 99.738 €
20.05.2025 - 124.226 €
12.06.2025 - 115.495 €
02.09.2025 - 100.000 €
26.03.2026 - 80.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća nudi mogućnost dogradnje još jedne etaže, što je čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne namene. Iako ne poseduje veliko....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 56,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2022.,

www.heroldo.com

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija, 2 terase, hodnik i kupatilo. Rađene su instalacije za struju i vodi, gletovan je ceo stan, zamenjena stolarija. Grejanje je iskljuceno, placa se 10%. Naša preporuka. 56 m 2 2.5 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan je ceo stan, zamenjena stolarija. Grejanje je iskljuceno, placa se 10%. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.000 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 + dve terase u centru grada u mirnom delu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Drvena i PVC stolarija, vodomer, centralno grejanje, klima uređaj. Stan poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 48.000 €, 56,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena .Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA Dvosoban stan,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen u ekskluzivnom kompleksu WING, u neposrednoj blizini Akva parka, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Mogućnost kupovine preko stambenog kredita i kredita za mlade. Kompletno namešten – uključujući sav nameštaj, podrumsku prostoriju i sve ugradne....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj lokaciji kod Akva parka. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom, idealne spratnosti za svakodnevni život. U pitanju je novogradnja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u naselju Levač, sa izlazom na glavnu ulice *Mokri čvor *Izlog *Prilaz sa ulice *Granitne pločice .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 25.000 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u mirnom delu grada površine 55m2 koji se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa lođom, spavaćom sobom, trpezarijom koja može biti druga spavaća soba, kuhinjom sa izlazom na terasu i kupatila. Stan poseduje i garažu od 14m2 sa pripadajućim podrumom kao i izlaz....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i komforne terase. Posebna prednost je pozicija na prvom spratu, i sama blizina centra....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju savremeno uređen stan u samom centru Jagodine, savršen za one koji žele udobnost, praktičnost i kvalitet na jednoj adresi – bilo za život, bilo kao pametnu investiciju. Stan odlikuje: • Podno grejanje na struju – ravnomerna toplota i potpuna kontrola • Terasa – mali kutak....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban stan površine 55 m², smešten na 4. spratu. Zahvaljujući rasporedu i veličini, ovaj stan pruža dovoljno prostora za udoban svakodnevni boravak,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.000 € na 59.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 63.000 €
20.03.2026 - 61.000 €
17.04.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 55m2 u širem centru grada. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom i terasom. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. PVC stolarija, podna obloga laminat, grejanje je kotao na struju, vodomer....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.160 €, 54,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izgradnji. cena je 1400e/m2 + PDV Stan, Jagodina | Prodaja · 54m² · 83.160€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 15.000 €, 54,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u blizini Jagodine, udaljena svega 8 km Kuća se nalazi na tihom i prijatnom mestu, okružena prirodom. Na placu površine 4,72 ara nalazi se zidani objekat sa pločom, koji se sastoji od dve sobe,kuhinje i predsoblja. Objekat poseduje monofaznu struju. Uz plac dolaze....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 77.000 €, 61,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2023.,

www.heroldo.com

Dve kuce u dvoristu od kojih je jedna useljiva a druga ozidana tako da mozete zavrsavati objekat po svojoj zelji. 61 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2023.,

www.heroldo.com

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i prostranu terasu. Ima pripadajući podrum površine 6m2, zgrada poseduje putnički lift i obezbeđena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne površine čak 2,5 hektara, smešteno u srcu prirode, ali na dohvat ruke svim bitnim dešavanjima i infrastrukturnim vezama. Ovo nije samo zemlja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 61,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća ima 61m2, i uz manja ulaganja se može u njoj živeti. Sastoji se od prizemnog dela i potkrovlja. Grejanje je na čvrsto gorivo. Asvalt je pored kuće. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 260)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>