• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 74000 eura potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 74000 eura potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 74000 eura potkrovlje

  • Za upit "nekretnine jagodina do 74000 eura potkrovlje" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 490 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
    • do 475 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4.85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 73.000 €, 79,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju šarmantan stan od 79 m², smešten u samom srcu grada, idealan za studente ili mlađe parove koji žele da uživaju u udobnosti i praktičnosti urbanog života. Stan se nalazi u potkrovlju, sa prelepim krovnim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i pružaju očaravajući....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. 120 m 2 4 1 1 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 74000 eura potkrovlje'
60.000 €
60.000 €
38.000 €
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je stan smešten u jednoj od najtraženijih zgrada stare gradnje, poznate po izuzetnom kvalitetu gradnje i dugotrajnosti. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade bez lifta, površine 42 m². Funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i odvojene spavaće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 80,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.heroldo.com

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje i potkrovlje. U prizemlju kupatilo, hodnik, dnevna soba sa kuhinjicom, u potkrovlju galerija i 1 spavaća soba. Sve sobe imaju otvoreni pogled....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova vikendica ukupne površine 60m2 na placu 8.89a sa posađenim voćem, dunjom, kajsijom i šljivom u punom rodu. Vikendica poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, potkrovlje koje nije završeno i prelepu terasu od 15m2 sa pogledom na Ćupriju u planinu Rtanj. Vikendica....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

U prizemlju je lokal završen, može da se koristi i podrumski prostor, ali mora da se završi kao i potkrovlje. Odličan prostor za restoran ili neku delatnost za koju je potreban veći prostor na dobroj lokaciji. 100 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dva objekta, oba legalizovana. Novija kuća završena 1987. g. ima u donjem delu spavaću sobu, dnevni sa kuhinjom i kupatilo, a u potkrovlju dve spavaće sobe. Dole parket, gore brodski pod, drvena stolarija, fasada, nema izolaciju. Stara kuća je u produžetku nove, ima samo sobu i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 96,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nezavršena kuća u Trnavi, po ceni od 25.000 €. Kuća ima ukupnu površinu od 96 m², smeštena je na placu od 343 m², sa urednim prilazom i asfaltnim putem. Svi priključci (struja, voda, kanalizacija) dovedeni su do kuće. Objekat poseduje garažu i pomoćnu prostoriju u prizemlju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>