• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 74000 eura do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 74000 eura do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 74000 eura do 80 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 74000 eura do 80 m2" pronađeno 312 nekretnina - prosečna cena 1.164 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2024.,

www.indomio.rs

Kuću u selu Deonica, savršenu kao vaša vikendica ili čak kao stalno prebivalište. Ova kuća površine 80m2 okružena prelepom prirodom i izolovana od ostalih seoskih kuća, pružajući vam mir i privatnost Površina od 80m2 pruža dovoljno prostora za udoban boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika,na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane,sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je uknjižena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 74000 eura do 80 m2'
75.000 €
75.000 €
24.000 €
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 80,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje i potkrovlje.U prizemlju kupatilo,hodnik,dnevna soba sa kuhinjicom, u potkrovlju galerija i 1 spavaća soba. Sve sobe imaju otvoreni pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. 80 m 2 1.5 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 49.500€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 73.000 €, 79,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju šarmantan stan od 79 m², smešten u samom srcu grada, idealan za studente ili mlađe parove koji žele da uživaju u udobnosti i praktičnosti urbanog života. Stan se nalazi u potkrovlju, sa prelepim krovnim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i pružaju očaravajući....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 24.000 €, 78,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća , uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine, ima dosta oštećenja na krovu i nije useljiva i pomoćni objektima od 54 m2 , kos, ostava, stari . Kuća ima izvedene priključke, struja , sopstveni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije. Na spratu se nalaze kupatilo i još dve prostorije. Vertikala je samo ozidana, što omogućava eventualne korekcije i prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 65.000 € na 62.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 62.500 €, 77,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva. Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.500 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje uknjizen na 75 m2. Palc ima priključak na struju i priključen je na seoski vodovod. Ogradjen je celom površinom,prilaz asfaltni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 75,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno, ali čini kompaktnu celinu, kupatilo, toalet i specifično veliku, i lođa i balkansku terasu oko celog stana ,čijim zastakljivanjem može....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 75 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Kuća građena 1991god. , spratna, spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje, omalterisane. Nema kupatilа, ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja, sprovedena instalacija za struju. 75 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 75m² · 67.500€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta, dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase. Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 72,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2024.,

www.heroldo.com

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4, 16 ari a odmah preko puta kuće se nalazi voćnjak, površine 10, 18 ari Na sve ovo dobijate i šumu koja je udaljena od kuće i ukupne površine je 1, 65 hektara. Šuma je....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju. Moguća je i zasebna prodaja cena po kancelariji je 15000 evra. Može i izdavanje 72 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 20.000 €, 72,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seoska kuća u selu Majur za adaptaciju. Gradska voda ima ali nije sprovedena u kuću, karatavan, spoljna stolarija drvena. Kuća poseduje četiri prostorije. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 44.000 €, 72,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.heroldo.com

Kuća se nalazi u selu Majur na 2 km od Jagodine . Ima izlaz na dve ullice, domaćinstvo se prostire na placu od 20, 39 ari. Kuća je uknjižena na 72m2 , sa dodatom letnjom kuhinjom i balkonskom terasom , ukupne površine u bruto kvadraturi oko 96m2. Kuća je prizemna sastoji se od većeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 70.000 €, 72,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu — glavna ulica, direktno preko puta gradskog stadiona. Idealan za razne delatnosti! Osnovne karakteristike: Ukupna površina: 72m² raspoređena na dva nivoa Prizemlje (42m²) – otvoreni prostor....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja ,prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom,, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 30.000 € na 29.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 29.500 €, 72,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 36.000 €
01.02.2026 - 30.000 €
13.03.2026 - 29.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Продаје се стан у кући који се састоји од две етаже. У приземљу се налазе ходник, дневни боравак, кухиња и купатило. Кухиња остаје, без беле технике. У поткровљу су две спаваће собе и купатило. На спрату је уграђена ПВЦ столарија, а у спаваћим собама је урађена унутрашња изолација....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Prelep, komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase, ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*lokal na extra lokaciji 70 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.750 €, 69,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. 69 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*lokal na extra lokaciji .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*lokal na extra lokaciji Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 70m² · 65.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2023.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. 68 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna kako za stanovanje, tako i za investicije. Postoje dva objekta,jedan je useljiv sa karatavanom i drugi je još stariji. Plac se nalazi....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2023.,

www.heroldo.com

Prostran stan na 3 spratu u blizini Akva parka Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije i fizički odvojene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase. Postoji mogućnost dobijanja još jedne sobe. Ima veliki pripadajući podrum. U cenu ulaze svi kuhinjski elementi, šank i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 308)