• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 73000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 73000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 73000 eura pogodan

  • Za upit "nekretnine jagodina do 73000 eura pogodan" pronađeno 88 nekretnina - prosečna cena 332 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 960 m2
    • do 1210 m2
    • 1210 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1210 m2
    • 1450 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 64.000 €, 84,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone, doktorske ordinacije i druge delatnosti. Naša preporuka! .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 2734,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela za izgradnju – Crvene Livade, 27 ari, mogućnost deobe Na prodaju građevinska parcela površine 27 ari, idealna za izgradnju. Nalazi se na odličnoj lokaciji u naselju Crvene Livade, uz pristup svim potrebnim priključcima (struja, voda, kanalizacija, gas u blizini). Pogodno za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 73000 eura pogodan'
75.000 €
75.000 €
75.000 €
  Poslovni prostor, JAGODINA, 70.000 €, 72,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu — glavna ulica, direktno preko puta gradskog stadiona. Idealan za razne delatnosti! Osnovne karakteristike: Ukupna površina: 72m² raspoređena na dva nivoa Prizemlje (42m²) – otvoreni prostor....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.500 €, 39,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju – savršen izbor kako za udoban život, tako i za poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon i sl.). ✨ Struktura stana: Prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 55.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 27,84 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu investiciju. Kraj je tih, prijatan i sve je nadohvat ruke. Papiri čisti, vlasništvo uredno. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija. Raspored prostorija: -Dnevna soba sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Stan je uredan i dobro održavan, sa rasporedom koji....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 78.000 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac koji se nalazi na glavnom putu između Ćuprije i Jagodine, na izuzetno frekventnoj i vidljivoj lokaciji. Odlična pozicija garantuje veliki protok vozila i lak pristup, što ovu nekretninu čini idealnom za poslovne i investicione namene. Plac je pogodan za: -poslovno-komercijalne....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.200 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična. Stan je pogodan za porodice sa decom, ali i za starije osobe, jer se nalazi u objektu niskih spratnosti, što omogućava lak pristup i....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem njivu I klase katastarski [telefon] / [telefon] na magistralnom putu Jagodina-Cuprija, Gilje, [telefon] m od pumpe i firme Gile Gas, [telefon] m od betonjerke, [telefon] km od Jagodine i [telefon] km od Cuprije. Pogodno je za sve namene,u blizini je naseljenog mesto,može....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 2877,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište se nalazi u industrijskoj zoni do asvaltnog puta. Pogodno je za izgradnju poslovnih hali, servisa ili neke druge proizvodne delatnosti. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice – idealna pozicija za poslovanje! Višenamenski prostor – pogodan za ordinaciju, apoteku, laboratoriju, salon, butik, kancelariju, i druge....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 24.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 18,5 ari na Štipljanskom putu pogodan za izgradnju porodične kuće. Svi priključci su u blizini placa. Prilaz je makadam. Idealan plac u mirnom delu grada za gradnju kuće, naše preporuke! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €, 879,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko minuta....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €, 1848,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2022.,

www.heroldo.com

Prodaje se odličan plac površine 8. 79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.000 €, 1331,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Stariji objekat na placu, pogodan za gradnju. Ograđen plac sa voćkama u rodu , 30. tuja, motor za pumpu. Objekat je dimenzija 6x6, zidan. 1.331 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.000 €, 850,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očišćen plac površine 8.5a na Koloniji pogodan za izgradnju kuće. Svi priključci su u blizini, a sam plac poseduje i bunar. Širina placa do asfaltnog puta je 15 metara. Odličan plac za izgradnju kuće, nalazi se u blizini glavnog puta i autobuske stanice na Koloniji. Retko....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18, 5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.176 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poljoprivreno zemljište površine 18,48 ari u Jagodini, na Štipljanskom putu, u neposrednoj blizini glavnog puta. Površina: 18,48 ari Cena: 1.200 EUR po aru Ukupna cena: 22.176 EUR Mogućnost priključenja na struju, vodu i kanalizaciju (priključci u blizini) Plac je ravan,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.050 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac pogodan za izgradnju. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999 ... Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 ... Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! Plac, Jagodina | Prodaja · 22.050€.

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 27.000 € na 20.265 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 20.265 €, 1351,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 27.000 €
24.02.2026 - 20.265 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.heroldo.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 40261,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište,više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne poljoprivredne delatnosti – ratarstvo, voćarstvo ili stočarstvo. Pristup parceli je dobar, a lokacija mirna i pogodna za ulaganje. Zemljište....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Suvi dol/ P-17ar/ prilaz sa same saobraćajnice/ pogodno i za poslovne i stambene objektem vrlo blizu puta prema Vranjskoj banji. Širina izlaza na put 13-14m. cena: 12e po m2 017/420991 065/8440014 069/3440014 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 16m² · 20.000€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 19.000 €, 8100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište pogodno za izgradnju kuce blizu glavnog puta. Dovoljno veliko da se mogu gajiti različite kulture i napraviti okućnica. Na parceli se nalazi stara kuća čije komunalije se mogu iskoristiti za izgradnju novog objekta. Naša preporuka! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.265 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom. Postoji mogućnost kupovine placa koji se graniči sa ovim od 7,5 ari za manju cenu u kompletu ✔ Površina: 13,5 ari ✔ Pogodno za gradnju....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.500 €, 4200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac do asfaltnog puta pogodan za gradnju .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište, više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne poljoprivredne delatnosti – ratarstvo, voćarstvo ili stočarstvo. Pristup parceli je dobar, a lokacija mirna i pogodna za ulaganje. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Zemljište pogodno za izgradnju kuce blizu glavnog puta. Dovoljno veliko da se mogu gajiti različite kulture i napraviti okućnica. Na parceli se nalazi stara kuća čije komunalije se mogu iskoristiti za izgradnju novog objekta. Naša preporuka! 0 0 0 .