• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 70000 eura barem 80 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 70000 eura barem 80 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 70000 eura barem 80 m2 što veći

  • Za upit "nekretnine jagodina do 70000 eura barem 80 m2 što veći" pronađeno 388 nekretnina - prosečna cena 158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-montažni objekat trajnog karaktera .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.367 €, 106200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €, 85900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 70000 eura barem 80 m2 što veći'
60.000 €
60.000 €
20.000 €
  Plac, JAGODINA, 30.750 €, 77600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, PotesTopola .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 45000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je 4ha u komadu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.545 €, 26900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se obradivo poljoprivredno zemljište u Medojevcu površine 269a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 26600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište od 266a od toga je 41a pod panjevima jer je nekada bila šuma i nije obradivo zemljište. Sa dve strane njive postoji put. Trenutno je pšenica na njivi. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 19.500 €, 26500,00 m2