• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 62000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 62000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 62000 eura 1.sprat

  • Za upit "nekretnine jagodina do 62000 eura 1.sprat" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 564 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 58000 eura (malo jeftiniji)
    • 65000 eura (malo skuplji)
    • do 416 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 60.000 €
03.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na prvom spratu površine 43m2 bez terase u mirnom delu grada u naselju Pivara. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, kupatilom i velikom terasom. Poseduje i pripadajući podrum. PVC stolarija, podna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika, dnevni boravak, kao i kupatilo siva faza. Grejanje je centralno (kotao na gas). Može zamena za manji stan uz doplatu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 62000 eura 1.sprat'
42.000 €
42.000 €
50.000 €
  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2024.,

www.heroldo.com

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i komforne terase. Posebna prednost je pozicija na prvom spratu, i sama blizina centra....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Započet objekat je sa pločom,prizemlje i sprat završeni,ali nema krov,samo ozidano bez stolarije.Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari),ali je isključena.Bunar na placu,asfalt do kuće. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)