• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 62000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine jagodina do 62000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 62000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 62000 eura" pronađeno 1 213 nekretnina - prosečna cena 589 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 58000 eura (malo jeftiniji)
    • 65000 eura (malo skuplji)
    • do 363 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • pogodan
    • ekskluzivan
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 55.500 € na 53.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 53.500 €, 47,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.09.2024 - 56.500 €
11.10.2024 - 55.500 €
01.05.2026 - 53.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince ili mlade parove koji traže udoban dom sa svim potrebnim pogodnostima u blizini. Stan je u izvornom stanju, ali dosta očuvan. Od prostiorija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 54.000 €
19.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 52.000 €, 31,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored je funkcionalan i prilagođen savremenom načinu života. Objekat se izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih novogradnji u gradu, sa naglaskom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 52.000 €, 30,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.750 €, 69,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. Dvosoban stan, Jagodina | Prodaja · 69m² · 51.750€.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 53.000 € na 51.500 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 53.000 €
24.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalna i lepo uređena garsonjera koja svojim rasporedom maksimalno koristi svaki kvadrat. Prostor je svetao i prijatan, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor za svakodnevni boravak. Stan se prodaje potpuno namešten, što budućem kupcu omogućava brzo i lako....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 53.000 € na 51.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 51.500 €, 46,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetno funkcionalan stan u mirnom i porodičnom naselju Strelište, idealan izbor za one koji žele mir, zelenilo i sve na dohvat ruke! ➡️ Na površini od samo 46 m², savršeno su raspoređene dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, hodnik i terasa koja gleda....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 51.500 €, 160,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život nadomak grada, uz sve bitne objekte na dohvat ruke. Savršena lokacija (Sve na 30-50 metara!) Kuća se nalazi u "srcu" sela, gde vam je bukvalno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2023.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. 68 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 64.000 €, 84,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone, doktorske ordinacije i druge delatnosti. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se uz mogućnost i kupovine zidane garaže u dvorištu zgrade od od istog vlasnika i većim raščišćenim podrumom od 7 m2 koji se nalazi odmah na ulazu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite kofere i uživajte! Prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, udobna spavaća soba i funkcionalno kupatilo čine ovaj stan savršenim za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 41,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 360,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2022.,

www.heroldo.com

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika, dnevni boravak, kao i kupatilo siva faza. Grejanje je centralno (kotao na gas). Može zamena za manji stan uz doplatu. 120 m 2 3.5 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2025.,

www.heroldo.com

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost, u njoj su očuvane sve vitalne funkcije objekta, očuvano autentično Srpsko ognjište , restauracija krova je urađena u skorije vreme, temelj kuće....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 10057,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2023.,

www.heroldo.com

Dva hektara u komadu koji se mogu parcelisati na dva dela. Parcela izlazi na asfalt i nalazi se blizu grada. 10.057 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala 120 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja prizemna kuća površine 42m2 u širem centru grada. Kuća se sastoji iz predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća poseduje i odvojenu prostoriju gde se nalazi sopstveni kotao za gas, koja može biti i letnja kuhinja i ostavu. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu investiciju za izdavanje. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji, a renoviran je, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje bez....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 49.500€.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 52.000 €
10.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2022.,

www.heroldo.com

*plac oblika trougla 5 a 0 0 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*120m2 + 20m2 ispred lokala .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*plac oblika trougla .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 120m² · 50.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u delu grada koji omogućava dobru povezanost sa svim važnim sadržajima. Ukupna površina placa iznosi 3.85....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 48.000 €, 56,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2023 - 40.000 €
17.12.2023 - 37.000 €
11.12.2024 - 40.000 €
30.05.2025 - 43.000 €
13.06.2025 - 46.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena .Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 44,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2021.,

www.heroldo.com

Postoji mogućnost zamene za garsonjeru uz doplatu Dva lokala povrsine 20 i 24 m2, dosadasnja namena picerija. 44 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se u kompletu sa svim stvarima, može i bez stvari.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju novije zgrade – idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija. ✨ Zašto je ovaj stan pravi izbor? ✔ Lokacija u samom centru –....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*plac oblika trougla Plac, Jagodina | Prodaja · 50.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 64.500 €, 2158,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 52.000 € na 46.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 46.000 €, 50,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2025 - 50.000 €
27.09.2025 - 65.000 €
09.10.2025 - 55.000 €
24.02.2026 - 52.000 €
24.03.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija za izdavanje! Dvostrano orijentisan – sa jedne strane pogled na crkvu, a sa druge na centar grada, što pruža puno prirodne svetlosti i prijatan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 399)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>