• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 51000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 51000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 51000 eura porasla cena

  • Za upit "nekretnine jagodina do 51000 eura porasla cena" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 155 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 770 m2
    • do 960 m2
    • 960 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 960 m2
    • 1150 m2
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 14.000 € na 15.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 15.000 €, 2785,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 14.000 €
27.02.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 27 ari, smešten na odličnoj lokaciji u blizini Jagodine, neposredno uz glavni put. Parcela ima direktan prilaz sa asfalta, što je čini idealnom za različite namene. Pored placa prošao priključak za struju , što dodatno olakšava i ubrzava gradnju. Prednosti:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 51000 eura porasla cena'
48.000 €
48.000 €
9.500 €
 
+7%

Promena cene sa 14.000 € na 15.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 15.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.02.2026 - 14.000 €
24.02.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 9.000 € na 12.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 12.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
15.05.2026 - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji Crvene livade. Ova parcela, , nudi izvanrednu priliku za gradnju Vašeg snova. Osnovne informacije: Lokacija: Crvene livade Oblik parcele: Pravougaonog....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 8.500 € na 9.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 571,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 8.000 €
06.07.2025 - 8.500 €
25.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 7.800 € na 8.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.500 €, 1903,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2023 - 10.000 €
20.11.2023 - 8.000 €
24.11.2023 - 7.800 €
01.05.2026 - 8.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

U selu Glogovac kod Jagodine prodajem parcelu u građevinskom području,površine 19.03 ari. Parcela je pravougaonog oblika i u užem delu izlazi na asfaltni put prema Malom Popoviću. Pored parcele je prošao gas i struja. Graniči se sa kućama starih meštana. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 7.500 € na 9.500 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2025 - 7.500 €
07.03.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se plac površine 10. 90 ari, . Plac se nalazi u mirnom i pristupačnom delu u okolini Jagodine, što ga čini odličnom investicijom. Prednosti: Lokacija – mirno okruženje, idealno za gradnju Priključci pored placa Ravan i pravilan oblik Ovo je odlična prilika za one koji žele....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 7.000 € na 8.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.000 €, 958,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2023 - 7.000 €
27.02.2026 - 8.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Plac blizu 10a na odličnoj lokaciji u gradu .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 8.500 € na 9.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2024 - 8.000 €
03.07.2025 - 8.500 €
24.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 7.000 € na 8.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2022 - 5.750 €
07.04.2022 - 7.000 €
26.02.2026 - 8.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2022.,

www.heroldo.com

Plac blizu 10a na odličnoj lokaciji u gradu 9,60 a 0 0 0 .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 5.793 € na 6.300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 6.300 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 5.793 €
03.04.2026 - 6.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 38,62 ara. Zemljište je pogodno za razne poljoprivredne delatnosti – ratarstvo, voćarstvo, plasteničku proizvodnju i slično. Nalazi se u mirnom kraju, sa dobrim pristupnim putem. Zakažite razgledanje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 4.430 € na 4.900 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 4.900 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 4.430 €
03.04.2026 - 4.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se šuma površine 11,07 a. Pogodna za seču. Parcela je uredna, vlasništvo 1/1, bez tereta. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>