• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 51000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 51000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 51000 eura podrum

  • Za upit "nekretnine jagodina do 51000 eura podrum" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 815 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 878 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 4.sprat
    • pogodan
    • renovirano
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 50.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja,iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 51000 eura podrum'
53.500 €
53.500 €
45.000 €
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 360,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 48.000 €, 56,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena .Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA Dvosoban stan,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 44.000 €, 72,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.heroldo.com

Kuća se nalazi u selu Majur na 2 km od Jagodine . Ima izlaz na dve ullice, domaćinstvo se prostire na placu od 20, 39 ari. Kuća je uknjižena na 72m2 , sa dodatom letnjom kuhinjom i balkonskom terasom , ukupne površine u bruto kvadraturi oko 96m2. Kuća je prizemna sastoji se od većeg....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura , odlična lokacija za investiciono ulaganje, ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika, na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane, sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 29.000 €, 20,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Zamislite da živite tamo gde se sve dešava – kafići, prodavnice, fakulteti, gradski prevoz i šetališta na samo par koraka od vas! Na prodaju renovirana garsonjera od 20m², smeštena u samom centru grada. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i maksimalno iskorišćenog prostora – idealan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.500 €, 47,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2024.,

www.heroldo.com

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince ili mlade parove koji traže udoban dom sa svim potrebnim pogodnostima u blizini. Stan je u izvornom stanju, ali dosta očuvan. Od prostiorija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 59.000 € na 56.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2024 - 44.000 €
18.04.2024 - 46.000 €
08.04.2025 - 56.000 €
27.11.2025 - 59.000 €
05.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa stvarima, nalazi se u blizini Pedagoške akademije. Uknjižena kvadratura se odnosi na starogadnju , ne računajući kvadraturu terase. Uz stan dolazi i podrum. Stan se sastoji iz dnevnog boravka , spavaće sobe , kuhinje i trpezarije, prostranog kupatila i terase. Blizina....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. Struktura stana: -dnevni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir i privatnost, dok plac ima i bočni prilaz koji omogućava lak pristup. Vikendica se sastoji od dve prostorije – dnevnog boravka i spavaće sobe.....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,