• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 50000 eura interfon 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 50000 eura interfon 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 50000 eura interfon 40 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 50000 eura interfon 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu investiciju za izdavanje. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji, a renoviran je, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje bez....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 25.000 €, 39,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Ćupriji. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 39,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i završena, a kroz godine je redovno održavana, što joj daje poseban karakter i autentičnost. Kuća raspolaže monofaznom strujom, vodom na prirodan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 40,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2024.,

www.heroldo.com

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom i prodaje se sa nameštajem, takođe idealan i za izdavanje. Od prostorija poseduje prostran hodnik, spavaću sobu koja izlazi na terasu sa prelepim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se mala prizemna kuća površine 40m2 na 1.44a placa u naselju Levač u mirnom delu grada. Poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i hodnik. Podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena, grejanje je na TA peć. Monofazna struja, gradska voda i kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je stan smešten u jednoj od najtraženijih zgrada stare gradnje, poznate po izuzetnom kvalitetu gradnje i dugotrajnosti. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade bez lifta, površine 42 m². Funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i odvojene spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina do 50000 eura 40 m2 (51)
  • nekretnine jagodina do 50000 eura interfon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>