• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 50000 eura 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 50000 eura 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 50000 eura 60 m2 klima

  • Za upit "nekretnine jagodina do 50000 eura 60 m2 klima" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 864 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 862 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada,pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima,kamere. Prodaje se bez inventara. 065/8222-442 065/8222-441 035/8222-441 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 50000 eura 60 m2 klima'
48.000 €
48.000 €
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)