• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 49000 eura do 60 m2 Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 49000 eura do 60 m2 Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 49000 eura do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine jagodina do 49000 eura do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova vikendica ukupne površine 60m2 na placu 8.89a sa posađenim voćem, dunjom, kajsijom i šljivom u punom rodu. Vikendica poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, potkrovlje koje nije završeno i prelepu terasu od 15m2 sa pogledom na Ćupriju u planinu Rtanj. Vikendica....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 56,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 60,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre useljenja, ima prostoriju za kupatilo. Struja je monofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Odličan prilaz placu i kući! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a .

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća nudi mogućnost dogradnje još jedne etaže, što je čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne namene. Iako ne poseduje veliko....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina do 49000 eura do 60 m2 (358)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>