• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 49000 eura što skuplji do 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 49000 eura što skuplji do 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 49000 eura što skuplji do 62 eura/m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 49000 eura što skuplji do 62 eura/m2" pronađeno 231 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1600 m2
    • do 2000 m2
    • 2000 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2000 m2
    • 2400 m2
  •  Po ceni
    • do 674 eura
    • do 843 eura (prosečna cena)
    • do 1000 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 280,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Tačna površina placa - 2.8a Smer ka naselju Crvene Livade .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 10057,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2023.,

www.heroldo.com

Dva hektara u komadu koji se mogu parcelisati na dva dela. Parcela izlazi na asfalt i nalazi se blizu grada. 10.057 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 46.000 €, 1550,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 15.5a na Štipljanskom putu do asfalta za izgradnju porodične kuće. Zemljište je u građevinskom području, plac je očišćen. Sve priključci su do placa. Retko u ponudi! Naša preporuka! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 49000 eura što skuplji do 62 eura/m2'
45.000 €
45.000 €
41.000 €
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 1564,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće na potpuno ravnom terenu, ima privatni put kojim se dolazi od asfaltnog puta do samom placa u širini od 5 metara. Sa placa se pruža prelep pogled na grad. Dozvoljena gradnja. Ima uslova za priključenje na struju, gas, gradsku kanalizaciju,....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. Plac, Jagodina | Prodaja · 3334m² · 45.000€.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 30.000 €
12.04.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €, 14200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.400 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Lepa parcela u industrijskoj zoni. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.000 €, 8400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobar plac za kuću ili neku halu koja ne bi smetala komšiluku,jer su okolo kuće. Može i da se parceliše. Gradska voda,struja,gas sve do placa .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.600 €, 2451,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim kamenom. Dovod struje i vode do samog placa. Plac je ogradjen žicom sa prednje strane,i nalazi se do puta. Na placu je zasedjeno 250 sadnica....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.025 €, 3886,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2024.,

www.heroldo.com

*ima prilaz placu sa puta 3.886 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.025 €, 3886,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*ima prilaz placu sa puta Plac, Jagodina | Prodaja · 3886m² · 40.025€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.025 €, 3886,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

*ima prilaz placu sa puta .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Djurdjevom brdu površine 40a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 1053,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 4537,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 12000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 120 ari. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 30a u blizini firme Yuhor u industrijskoj zoni. Plac je do asfaltnog puta u dužini. Tamponirana parcela. Mogućnost gradnje poslovnog objekta ili stambene zgrade. Preporuke! SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u gradjevinskom području u Jagodini na Sarinoj Medji. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €, 4400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.000 €, 1334,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine. Mogućnost gradnje postoji, a svi priključci (struja, voda, kanalizacija) su dostupni, s obzirom na to da se plac nalazi u naseljenom mestu. Lokacija....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2021.,

www.heroldo.com

*900eur/aru 3.595 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

*900eur/aru .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*900eur/aru Plac, Jagodina | Prodaja · 3595m² · 33.330€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €, 3685,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34.91a + 47m2 + 1.46a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €, 21991,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 9000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela od 90a uz glavni put u Miloševu – odlična lokacija, idealna za gradnju, investiciju ili poslovni objekat. Prilaz direktno sa asfalta. Retka prilika – vredi pogledati! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka,izlazi na dva puta. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 35.250 € na 30.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1410,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 42.300 €
26.11.2025 - 35.250 €
01.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju. Naša preporuka! Br.tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1732,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog puta, što omogućava lak pristup tokom cele godine. Pored placa su prošli struja i gas, što značajno olakšava priključke i smanjuje troškove buduće....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep plac u naseljenom delu Ribara .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 5975,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj