• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 48000 eura 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 48000 eura 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 48000 eura 110 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 48000 eura 110 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • parket
    • podno grejanje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika, dnevni boravak, kao i kupatilo siva faza. Grejanje je centralno (kotao na gas). Može zamena za manji stan uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru priliku za kupovinu po primamljivoj ceni. Kuća je prazna, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje ili prilagođavanje prostora sopstvenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*120m2 + 20m2 ispred lokala .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 48000 eura 110 m2'
28.000 €
28.000 €
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dva objekta, oba legalizovana. Novija kuća završena 1987. g. ima u donjem delu spavaću sobu, dnevni sa kuhinjom i kupatilo, a u potkrovlju dve spavaće sobe. Dole parket, gore brodski pod, drvena stolarija, fasada, nema izolaciju. Stara kuća je u produžetku nove, ima samo sobu i kupatilo,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 46.000 € na 39.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, JAGODINA, 39.000 €, 114,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 46.000 €
28.03.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prelepo seosko domaćinstvo smešteno u mirnom selu u neposrednoj blizini Jagodina – savršena kombinacija prirodnog okruženja i dostupnosti gradskih sadržaja. Osnovne informacije: -Površina placa: oko 50 ari -Renovirana kuća – useljiva, sređena i spremna za život -Pomoćni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,35....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala 120 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 120m² · 50.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>