• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 44000 eura interfon 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 44000 eura interfon 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 44000 eura interfon 40 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 44000 eura interfon 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 41000 eura (malo jeftiniji)
    • 46000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 39,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i završena, a kroz godine je redovno održavana, što joj daje poseban karakter i autentičnost. Kuća raspolaže monofaznom strujom, vodom na prirodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 25.000 €, 39,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Ćupriji. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 40,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2024.,

www.heroldo.com

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom i prodaje se sa nameštajem, takođe idealan i za izdavanje. Od prostorija poseduje prostran hodnik, spavaću sobu koja izlazi na terasu sa prelepim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se mala prizemna kuća površine 40m2 na 1.44a placa u naselju Levač u mirnom delu grada. Poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i hodnik. Podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena, grejanje je na TA peć. Monofazna struja, gradska voda i kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je stan smešten u jednoj od najtraženijih zgrada stare gradnje, poznate po izuzetnom kvalitetu gradnje i dugotrajnosti. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade bez lifta, površine 42 m². Funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije osobe, tako i za studente, zbog svoje funkcionalnosti i mirnog okruženja. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, prostrana spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 37,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila, što pruža prijatan ambijent za život. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Raspored stana čine spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. 37 m 2 1 0 0 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina do 44000 eura 40 m2 (39)
  • nekretnine jagodina do 44000 eura interfon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>