• GoHome Professional
nekretnine jagodina barem 170 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina barem 170 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina barem 170 m2 što manji

  • Za upit "nekretnine jagodina barem 170 m2 što manji" pronađeno 732 nekretnina - prosečna cena 318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2400 eura
    • do 3000 eura (prosečna cena)
    • do 3600 eura
    • do 30 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • za studente
    • parking
    • 2.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat a u dnevnom boravku parket. 5 terase .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.heroldo.com

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone dok se na spratu nalazi trosoban stan površine 79m2. Objekat je kompletno renoviran i nije potrebno ulaganje. Na sve ovo iza samog objekta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta kao i izlaz na dvorište,Stambeni deo ima poseban ulaz,ali može da se po potrebi spoji sa poslovnim delom. Stambeni deo se sastoji od izdvojene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina barem 170 m2 što manji'
290.000 €
290.000 €
238.050 €
  Stan, JAGODINA, 200.000 €, 155,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Komforan, sređen stan sa pripadajućom garažom i izlazom na dvorište koje je na korišćenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve terase. Nema spoj sa garažom, u garažu se ulazi sa spoljne strane. U suterenu je garaža, toalet i ostava. Stan ima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 238.050 €, 158,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Cena je sa PDV-om .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 186.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2,61ara se nalaze dve kuće pa samim tim mogu živeti dve porodice. Obe kuće imaju kotao na gas , tri inverter i jednu običnu klimu. U cenu ulaze dve....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4. 85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 160,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje 160 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 186.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite dom koji pruža potpuni mir i tišinu, a da se pritom nalazi na odličnoj lokaciji, ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu površine 2,60 ari nalaze se dve odvojene kuće ukupne površine: 200 m², što ovu ponudu čini idealnom za dve porodice ili za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 51.500 €, 160,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život nadomak grada, uz sve bitne objekte na dohvat ruke. Savršena lokacija (Sve na 30-50 metara!) Kuća se nalazi u "srcu" sela, gde vam je bukvalno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 160,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje Kuća, Jagodina | Prodaja · 160m² · 180.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 130.000 €, 163,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Lokal se sastoji iz dva zasebna poslovna prostora, sa zasebnim ulazima. Mogu se koristiti odvojeno ili objediniti u jedan. Ima 2 mokra čvora, više prostorija pa je zato pogodan za manipulisanje prostorom. 163 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I sprat poseduje stambeni deo nezavršen,II sprat stambeni deo završen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 168,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski prostor... Naša preporuka! 168 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 169,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Cena je sa svim nameštajem i njivom od 46. ari koja je odmah pored placa. Nova kuća građena 2008. godine, izolacija, fasada, asfalt do kuće(2 km od centra grada), grejanje na gas i sanitarna voda, behaton ploče, tarket, trofazna struja, hidrofor, gradska voda, kanalizacija i sengrup.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 165.000 €, 170,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.heroldo.com

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan život, koji odiše toplinom, elegancijom i udobnošću. Stan se nalazi u mirnom kraju, sa odličnom infrastrukturom i komšijskim okruženjem. Raspored....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 170,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2021.,

www.heroldo.com

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 170 m 2 3 1 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 170,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Kuća, Jagodina | Prodaja · 170m² · 180.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 170,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu površine skoro 6 ari, nalazi se prizemna kuća od 170 m², sa funkcionalnim rasporedom idealnim za porodičan život. Karakteristike nekretnine:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 172,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 173,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu. Prizemlje useljivo, poseduje dn. sobu, kuhinju sa trepezarijom, kupatilo(laminat, parket). Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo. Ima jedan pomoćni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 175,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima veliki dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, wc. Na spratu ima dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinju i terasu. Lep je plac, na placu pored kuće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 246.400 €, 176,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće sobe, dva kupatila, i terase površine 30m2. Sa terase je fantastičan pogled na ceo grad!! Stan ima podno grejanje, svoj kalorimetar, bogatu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 268.005 €, 178,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 268.005 €, 179,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 128.750 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća 180 m 2 6 1 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste je pronašli. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini, u blizini Pedagoškog fakulteta, nalazi se kuća koja nudi maksimalnu fleksibilnost,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 180.000 €, 187,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Strogi centar, glavna ulica .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 190.000 €, 189,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2023.,

www.heroldo.com

Lokal odličan za mnogobrojne uslužne delatnosti: - zbog svoje lokacije i blizine gerontološkog centra idealan je za lekarsku ordinaciju - blizina opštine, suda, katastra, lokalne poreske čini ovaj poslovni prostor-lokal savršenim izborom za advokatsku kancelariju ili kancelariju javnog....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom, odvojen dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo, a na spratu veliku terasu, još jednu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Ima izolaciju. Druga kuća je također....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 192,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Projektovana kuća, uknjižena na 139 m2, bez tereta i zabeležbi 1/1 na vlasnika. Hitna prodaja. Merene površine 192 m2. Sastoji se od kancelarijskih prostorija u prizemlju, stambenog dela na prvom spratu i podrumskih prostorija. Nalazi se na 4.19 ari placa na vrlo atraktivnoj lokaciji,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 97.000 €, 194,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20, 01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku za one koji žele dom u mirnom i prirodnom okruženju. Osnovne karakteristike: Površina kuće: 194 m² Površina placa: 20, 01 ar Stanje: Namestena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.500 €, 197,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj daje odličnu vidljivost i pristupačnost. U kući se nalazi glavna prodavnica u selu, što ovu ponudu čini posebno zanimljivom za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje 200 m 2 5 2 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*5 spavaćih soba *Kuća novije gradnje, građena oko 2005. godine *Prilaz - ASFALTNI PUT i PEŠAČKA STAZA 200 m 2 5 1 0 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 359)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>