• GoHome Professional
nekretnine jagodina barem 160 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine jagodina barem 160 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina barem 160 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina barem 160 m2" pronađeno 828 nekretnina - prosečna cena 326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 3800 eura
    • do 4700 eura (prosečna cena)
    • do 5700 eura
    • do 47 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Izdajemo magacinski prostor na Ribarskom putu sa odličnim prilazom i pozicijom koja je u blizini autoputa u industrijskoj zoni grada Jagodine . Magacin poseduje velika klizna vrata , struju sa kontrolnim brojilom , osvetljenje , suv i čist !! Pozovite nas!! 0658222446 0358222441 500....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep plac u naseljenom delu Ribara .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda u SELEKT NEKRETNINAMA! 5 ari zemljišta u građevinskom području na nepuna tri kilometra od centra grada. U ponudi je 14 parcela. Moguća je kupovina više parcela odjednom. Svi priključci su dovedeni do parcela i sve što je potrebno je da nam se javite na 063 322 300....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.000 €, 762,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na Đurđevom brdu, gradsko-građevinsko zemljište. Prilaz placu makadam. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetan plac koji čine tri povezane parcele, ukupne površine 10a, idealan za one koji žele da investiraju u budućnost ili grade svoj dom u prirodnom, a opet pristupačnom okruženju. Plac se nalazi u neposrednoj blizini grada, na mirnoj lokaciji koja je u poslednjih....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 255.000 €, 700,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz. Na halu se nadovezuje kancelarijski prostor, površine 150m2 gde se u prizemlju nalaze dve kancelarije i dva mokra čvora a na spratu se nalaze....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €, 21991,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 4513,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2021.,

www.heroldo.com

Njiva u građevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. 4.513 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 16.726 €, 8363,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2023.,

www.indomio.rs

-poljoprivredno zemljište -privatna svojjina -u blizini vinarije -dužinski je uz glavni put .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 4520,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.indomio.rs

Lepa parcela do glavnog puta. Njiva 3.klase Bukovče .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 72.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, višenamenski plac pored Lidla u Jagodini. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka, izlazi na dva puta. 609 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.100 €, 820,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište na lokaciji koja je u fazi razvoja i ima plan za formiranje modernog, manjeg prigradskog naselja. Ova pozicija predstavlja odličnu priliku kako za izgradnju porodičnog doma, tako i za dugoročnu investiciju. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravilnog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*ima starih objekata na placu, za rušenje 3.350 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 22200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Valoge .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 4513,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2024.,

www.heroldo.com

*PUT UZ PLAC *U blizini se nalaze novije kuće *bez priključaka 4.513 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 88.500 €, 17700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac u blizini naplatne rampe. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 6971,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2021.,

www.heroldo.com

Velika parcela uz glavni put idealna za gradnju poslovnog prostora, ima gradsku vodu. 6.971 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 168.000 €, 11232,00 m2 cca 20 €/m2