• GoHome Professional
nekretnine jagodina što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što skuplji

  • Za upit "nekretnine jagodina što skuplji" pronađeno 2 590 nekretnina - prosečna cena 770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 50000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 75000 eura
    • do 625 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 4.539.000 €, 2670,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Novom Laništu površine 26,7a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.268.840 €, 2302,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Laništu, površine 23,02a. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina što skuplji'
90.000 €
425.000 €
400.000 €
  Plac, JAGODINA, 1.521.000 €, 1014,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaji je parcela ,zgodna za sadnju, poljoprivrednih kultura u okolini Jagodine oko 8 km od grada.Privatna svojina 1/3 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 1.500.000 €, 640,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2021.,

www.heroldo.com

Poslovni prostor na vrlo atraktivnom mestu u centru grada, glavna ulica. Poseduje podrumsku prostoriju koja je kompletno opremljena gde je i grejanje uvedeno, prizemni deo i sprat koji su takođe komplet opremljeni. Klima, telefon internet, video nadzor, alarm su takođe sastavni deo....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 1.500.000 €, 1200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 12a pored Auto-puta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 1.200.000 €, 1200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.heroldo.com

Hala 800m2 (u nastavku u prizemlju, metalna konstrukcija, zidana, razvedena struja, 5 metra visina plafona) + prodajni prostor 120m2 (prizemlje) + kancelarije na spratu 100m2 + podrum 120 m2 1.200 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 1.128.500 €, 4514,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

NJiva ureonu gradskog građevinskog zemljišta u Jagodini na lokaciji štipljanski put ,pogodno za izgradnju poslovnog ili stambenog objekta .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 800.000 €, 300,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2023.,

www.heroldo.com

Prelep restoran u samom srcu Jagodine sa kompletnim inventarom i razrađenim ugostiteljskim poslom. Postoji mogućnost kupovine još 6 ari koji se nastavlja u dvorište. 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Izdajemo magacinski prostor na Ribarskom putu sa odličnim prilazom i pozicijom koja je u blizini autoputa u industrijskoj zoni grada Jagodine . Magacin poseduje velika klizna vrata , struju sa kontrolnim brojilom , osvetljenje , suv i čist !! Pozovite nas!! 0658222446 0358222441 500....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 2300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.heroldo.com

PRODAJE SE PLAC OD 31, 26 ARI SA 2300m2 U OBJEKTIMA U JAGODINI (na 800m od centra grada, pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici, na oko 2, 5km od izlaza sa autoputa kroz industrijsku zonu). ZEMLJISTE JE PRIVATNA SVOJINA URADJENA KONVERZIJA. PORED PLACA IMA I VELIKI....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 700.000 €, 19680,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju 196, 80 ari zemljišta koje se vodi kao gradsko građevinsko zemljište na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini Akva parka, pogodno za gradnju velikih objekta. 19.680 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 650.000 €, 203,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.heroldo.com

Kuća sa lokalom koji se sastoji od četiri prostorije površine 174m2. Lokal ima veliki izlog, više mokrih čvorova, može se koristiti za različite namene, poseduje veliki izlog, kancelariju i kuhinju. Iza kuće se nalazi pomocna zgrada površine 187m2, dve hladnjače, magacinski prostor,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 648.000 €, 864,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2025.,

www.indomio.rs

Nasipan put do parcele .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 400 m 2 6 0 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 Kuća, Jagodina | Prodaja · 400m² · 550.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 480.000 €, 1182,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*4 poslovne zgrade *3 met. visina (dimen. 7x50m) 1.182 m 2 0 0 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*4 poslovne zgrade *3 met. visina (dimen. 7x50m) .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*4 poslovne zgrade *3 met. visina (dimen. 7x50m) Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 1182m² · 480.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 450.000 €, 628,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

IZUZETNO DOBRO U SAMOM CENTRU GRADA!Poslovno-stambeni objekat na lepom mestu u gradu, 494 m2 poslovni prostor i 134 m2 stambeni.U cenu ulazi kompletan inventar.Ima i bašta koja ne ulazi u kvadraturu. Sastoji se od dve velike sale koje mogu funkcionisati zasebno sa sanitarnim čvorom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 390.000 €, 422,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajni prostor površine 210m2 sa 5 kancelarija na spratu, 3 toaleta, kuhinja i 4 hale ukupne površine 666m2. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 422m² · 390.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 385.000 €, 220,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost. Na uzvišenju u u hladovini, sa 220 m² luksuza na prizemlju i spratu, ova kuća je prava filmska scena – elegantna, topla i savršeno funkcionalna.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Potrebana Vam je dobra hala na lokaciji idealnoj za sve proizvodne delatnosti onda je ova hala idealna za Vas. Hala je površine 250m2, postoji dozvola za 400m2 ako je potrebno da povećate prostor. Sopstvena trafo stanica od 100 kw, hidrofor. 250 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 350.000 €, 283,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu za vas! Prodaje se prostran lokal od 283m2 smješten u potpuno novoj zgradi u srcu Jagodine, na jednoj od najprometnijih ulica, samo korak udaljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 350.000 €, 220,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine 220 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 220m² · 350.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 332.220 €, 222,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 332.220 €, 221,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 325.500 €, 9210,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Više parcela koje zajedno čine jednu veliku,lepu parcelu (građevinsko zemljište) sa dva asfaltna prilaza,na samom ulazu u Ribare,ima 114 metara širine pored glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 325.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2022.,

www.heroldo.com

Više parcela koje zajedno čine jednu veliku, lepu parcelu (građevinsko zemljište) sa dva asfaltna prilaza, na samom ulazu u Ribare, ima 114 metara širine pored glavnog puta. 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 528,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne površine 528 m², pažljivo projektovana kako bi pružila maksimalan komfor, funkcionalnost i osećaj luksuza. Smeštena na placu od 6,63 ara, ova....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2021.,

www.heroldo.com

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat a u dnevnom boravku parket. 5 terase 190 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 319.000 €, 489,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je tarket, ispod tarketa je podno grejanje kao i u zimskoj bašti. U donjem delu je velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, špajz,spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 310.000 €, 270,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaju se 11 vrhunskih apartmana ukupne površine 270 m², trenutno u uspešnom radu i odlično ocenjeni na Booking-u. Svaki apartman je moderno i luksuzno opremljen, sa kompletnom tehnikom i svim sadržajem potrebnim za udoban boravak gostiju. Grejanje je na gas i struju, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 310.000 €, 302,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.heroldo.com

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem od 14, 59 ari. Ova impresivna nekretnina pruža savršen spoj komfora, elegancije i funkcionalnosti, idealna za one koji traže vrhunski životni....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 305.000 €, 3042,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 30 ari (3.000 m²), nalazi se na glavnom putu, na izlazu iz Jagodine, sa odličnom vidljivošću i pristupom direktno sa saobraćajnice. Lokacija: izlaz iz Jagodina Površina: 30a Zemljište se nalazi u građevinskom području Plac je ravan i pravilnog oblika, pogodan....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 305.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

-kapacitet 150. 000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 200 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 300.000 €, 853,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Veća sala za 200 mesta sa šankom , kuhinjom, prostorijom za spremanje pređela, prostorijom za sečenje pečenja, hladnjačom. Manja sala za oko 70 mesta sa kuhinjom i mokrim čvorom ispod velike sale. Na spratu stambeni prostor sa jednom velikom prostorijom kao dn. boravak, pet manjih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-kapacitet 150.000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 200m² · 300.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 345)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>