• GoHome Professional
nekretnine jagodina što manji barem 160 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine jagodina što manji barem 160 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što manji barem 160 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina što manji barem 160 m2" pronađeno 772 nekretnina - prosečna cena 328 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 4000 eura
    • do 5000 eura (prosečna cena)
    • do 6000 eura
    • do 50 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 319.000 €, 489,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je tarket, ispod tarketa je podno grejanje kao i u zimskoj bašti. U donjem delu je velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, špajz, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 270.000 €, 490,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis, tako i za ulaganje sa sigurnim povraćajem kroz zakup. Sastav objekta: Proizvodna hala – prostrana i funkcionalna, pogodna za različite vrste....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 499,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj su lokaciji gde su prošli svi prikljuci Sve parcele su po 5 ari Ekskluzivna ponuda agencije Heroldo. Kontakt 0658222445 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Izdajemo magacinski prostor na Ribarskom putu sa odličnim prilazom i pozicijom koja je u blizini autoputa u industrijskoj zoni grada Jagodine . Magacin poseduje velika klizna vrata , struju sa kontrolnim brojilom , osvetljenje , suv i čist !! Pozovite nas!! 0658222446 0358222441 500....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine 17a pruža dovoljno prostora i privatnosti, dok je blizina svih važnih sadržaja odlična za porodičan život. Objekat se sastoji od dva dela:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda u SELEKT NEKRETNINAMA! 5 ari zemljišta u građevinskom području na nepuna tri kilometra od centra grada. U ponudi je 14 parcela. Moguća je kupovina više parcela odjednom. Svi priključci su dovedeni do parcela i sve što je potrebno je da nam se javite na 063 322 300....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*plac oblika trougla .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 528,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne površine 528 m², pažljivo projektovana kako bi pružila maksimalan komfor, funkcionalnost i osećaj luksuza. Smeštena na placu od 6,63 ara, ova....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 550,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu postoji starija kućica koja se može srušiti ili adaptirati!Objekat se sastoji od dve prostorije i terase (veličine garsonjere), ima monofaznu struju,ali nema vodu,800metara od asfalta.Može da se dokupi još 20 ari. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 130.000 €, 560,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Пословно стамбени објекат на 33 ари земљишта, (може и имање од 2,8 хектара у комплексу је али би била посебна цена). Објекат површине 460 квм, са свим дозволама, од чврсте грађе (бетон, блок) у три нивоа на плацу од 33 ара. Грађевински завршен, термо изолован споља и унутра. Две хале,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 560,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju - stavljen pod krov i završeni su svi grubi građevinski radovi. * Postoji mogućnost da se objekat završi po planiranom projektu (prikazan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 561,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.heroldo.com

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120. 000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju - stavljen pod krov i završeni su svi grubi građevinski radovi. * Postoji mogućnost da se objekat završi po planiranom projektu (prikazan....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 9.000 € na 12.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 12.500 €, 571,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 8.000 €
06.07.2025 - 8.500 €
25.02.2026 - 9.000 €
15.05.2026 - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji Crvene livade. Ova parcela, , nudi izvanrednu priliku za gradnju Vašeg snova. Osnovne informacije: Lokacija: Crvene livade Oblik parcele: Pravougaonog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.500 €, 577,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.indomio.rs

Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024. - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.000 €, 600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jedno od tri parcele u gradsko građevinskom području površine 6 ari na Đurđevom Brdu, po ceni od 18.000 EUR. Zemljište je u mirnoj i prirodnoj okolini, sa prelepim pogledom na grad. Struja i voda su već provedeni pored placa, što omogućava jednostavnu gradnju. Moguća....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.000 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Odličan plac na atraktivnoj lokaciji. 600 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.500 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.indomio.rs

Parcela je veća,ali će vlasnik parcelisati deo do ulice i to površinu koju kupac želi,može i više od 6 ari.Širina parcele je 28 metara. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.000 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac na atraktivnoj lokaciji. Plac, Jagodina | Prodaja · 600m² · 6.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.000 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac na atraktivnoj lokaciji. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka,izlazi na dva puta. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.600 €, 619,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela veličine 6.19ari .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 14.500 €, 623,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Ima priključak za monofaznu struju. Trenutno nije dozvoljena gradnja. Gradska lokacija. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 623,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

* Struja, voda - na placu pored Postoji mogućnost zamene za kućicu ili plac na selu na brdovitom delu gde ima bagrem. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 450.000 €, 628,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

IZUZETNO DOBRO U SAMOM CENTRU GRADA!Poslovno-stambeni objekat na lepom mestu u gradu, 494 m2 poslovni prostor i 134 m2 stambeni.U cenu ulazi kompletan inventar.Ima i bašta koja ne ulazi u kvadraturu. Sastoji se od dve velike sale koje mogu funkcionisati zasebno sa sanitarnim čvorom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 7.000 €, 631,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište u građevinskom području - vinograd 1. klase. Teži prilaz placu autom. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 17.500 €, 637,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite idealno mesto za izgradnju vašeg doma iz snova? Na prodaju je prostran plac od 6.37 ari, smešten na prestižnoj lokaciji Đurđevog Brda u Jagodini, sa spektakularnim panoramskim pogledom na okolinu. Nedaleko od Akva parka i Vivo šoping centra. Ovaj jedinstveni plac pruža savršenu....