• GoHome Professional
nekretnine beograd pala cena ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine beograd pala cena ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine beograd pala cena ekskluzivan

  • Za upit "nekretnine beograd pala cena ekskluzivan" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 429.000 € na 409.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 439.000 €
31.08.2025 - 479.000 €
08.10.2025 - 469.000 €
26.11.2025 - 459.000 €
17.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
08.03.2026 - 429.000 €
18.03.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjižen, luks renoviran, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda, neposredno uz Knez Mihailovu, Trg Republike i Narodni muzej. Retko u ponudi! Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 530.000 €
22.02.2026 - 550.000 €
04.03.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan, kompletno opremljen i namešten u elitnom delu Beograda, u Krunskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Dvora, Skupštine, brojnih ambasada, Tašmajdanskog i Pionirskog parka. Zgrada je izdradjena 1928. sa renoviranom fasadom i pod zaštitom je Zavoda za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine beograd pala cena ekskluzivan'
350.000 €
399.000 €
195.000 €
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sastoji se od 3 ekskluzivna stana sa razradjenim biznis modelom "stan na dan".Dvostrano orjentisan i prostire se sa terasama na ukupno 155 kvadrata povrsine.Vlasnik je ostavio svoj licni pecat pazljivo birajuci i uklapajuci najkvalitetnije materijale u opremanju.Svaki poseduje....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 530.000 € na 449.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 449.000 €, 78,00 m2 cca 5760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 530.000 €
11.03.2026 - 449.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.adventisrealestate.com

Ekskluzivan salonski stan u srcu Starog Grada - Čubrina ulica. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 756.000 € na 736.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 736.000 €, 126,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 756.000 €
22.03.2026 - 736.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna nekretnina na prodaju u samom srcu Beograda, u pešačkoj zoni u Knez Mihailovoj ulici. Prostor se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom (treći nivo u odnosu na ulicu) i zauzima ceo sprat površine 126 m². Prostor je potpuno renoviran i funkcionalno organizovan kao poslovni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000.000 € na 1.800.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800.000 €, 368,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 2.000.000 €
20.03.2026 - 1.800.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Savski Venac, Senjak Ekskluzivna prodaja agencije. kuća, 368m2 (38m2 terase, 27m2 garaža), PR/2, EG, garaža, podrum, interfon, klima, video nadzor, ostava. Upravo renovirana kuća u najlepšem delu Senjaka na tri nivoa, sa visokim plafonima, prednjim i zadnjim dvorištem, parkingom u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 400.000 €
19.11.2025 - 399.000 €
05.04.2026 - 390.000 €
29.04.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ekskluzivan četvorosoban stan, smešten u prestižnom delu grada. Nalazi se u modernoj zgradi sa liftom izgrađenoj od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se kompletno namešten pažljivo biranim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje, sunčan i svetao tokom celog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 69,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi imamo ekskluzivan salonski stan u samom srcu Beograda. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe koja izlazi na terasu, spojene kuhinje sa trpezarisjkim delom i prostranog kupatila. Stan je kompletno renoviran, sa novom spoljnom stolarijom (sa roletnama i komarnicima)....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 510.000 € na 495.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 495.000 €, 298,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 510.000 €
03.04.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja kuće u Ulici Vodovodska 2 deo, na placu od 8 ari. Nova kuća , kompletno sređena, bez ulaganja Od prostorija ima: dnevni boravak, kuhinjsko-trpezarijski deo, šest spavaćih soba, dva kupatila i ostavu. Dve garaže. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 630.000 € na 610.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 610.000 €, 124,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 630.000 €
08.04.2026 - 610.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan četvorosoban stan sa pogledom na reku zgradi Simfonija, u Beogradu na vodi. Nalazi se na 12. spratui prostire se na 123,74 m savršeno uređenog prostora. Nudi savršen spoj luksuza, komfora i funkcionalnosti. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostanog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>