• GoHome Professional
nekretnine ZAJEČAR porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine ZAJEČAR porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ZAJEČAR porasla cena

  • Za upit "nekretnine zaječar porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ZAJEČAR, 15.000 €, 32386,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje 3ha 23a 86m2 sa pomoćnim zgradama-kolibom, štalom…(50m2, 63m2), objekati su srušeni, deset povezanih parcela poljoprivrednog zemljišta, KO Gornja Bela Reka, opština Zaječar, na obroncima planinene Tupižnica. .

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 119.000 €, 97,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se porodična stambena kuća salonskog tipa od 97m2 korisne površine, u Zaječaru, na pola puta od srednjoškolskog centra do park šume Kraljevica. U dobrom održavanom stanju sa odličnim rasporedom gde se iz predsoblja ulazi u sve prostorije: kupatilo (prostrano za dva kupatila),....

 
 
 
  Plac, ZAJEČAR, 14.000 €, 54676,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje poršine 5ha 46a 76m2 u selu Lasovo, opština Zaječar u potezu Mitrovski deo sa pomoćnom zgradom (koliba). Sa njivama, pašnjacima i šumom. U podnožju planine Tupižnica sa pogledom na planinu Rtanj (severozapadno) na nadmorskoj visini od 388 do 511m, od sela udaljeno....

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjizen, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Zaječar | Prodaja · 286m² · 100.000€.

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📐 61 m² stan, sprat kuće sa posebnim ulazom, deo placa 238 m². 🏠 Dve pomoćne zgrade (35 m² i 36 m²). 🔧 Potrebna ulaganja. 📑 Objekti legalizovani. 💰 Cena: 49.000 € 📲 Kontakt za više informacija: 📞 064/269-5692 (poziv/Viber/WhatsApp) 🔹 Registarski broj: 1821 Terasa.

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 73.500 €, 49,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 50.000 €, 37,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Sokobanji 2010 Godine, Koristen malo ocuvan. Za sve dalje informacije zvati na WhatsApp ili Viber Cena Stana je 60000 Evra Terasa.

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuca 90m2, legalizovana, vlasnik 1/1, podrum i prizemlje. ukupna povrsina zemljista 488m2, naselje Vlacic, ulica Crnogorska. Cena 45000e.. Tel. 0691555123 .

 
 
 
  Plac, ZAJEČAR, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve poljoprivredne parcele ukupne površine 57, 76 ari, idealne za različite vidove poljoprivredne proizvodnje ili dugoročnu investiciju. Parcela 1 -Površina: 500 m² Parcela 2 -Površina: 5. 276 m² Lokacija: Parcele se nalaze u Gamzigradskoj Banji, u neposrednoj blizini puta.....

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu od [telefon] mk [telefon] sa [telefon] ari placa medju spratna konstrukcija struja voda dubinska [telefon] metara sa bazenom na spratu kuca se nalazi na samom pocetku lubnickog puta do same prodavnice Tis menjam za jednosoban stan uz vasu doplatu. Svaki dogovor moguć.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine zaječar (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.