• GoHome Professional
nekretnine SURČIN pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine SURČIN pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SURČIN pogodan

  • Za upit "nekretnine surčin pogodan" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 400 m2
    • 480 m2
  •  Po ceni
    • do 69000 eura
    • do 86000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 866 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SURČIN, 392.000 €, 160,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo dobru priliku za kupovinu lokala u okviru stambene zgrade u izgradnji. Lokal dobro pozicioniran pogodan za razlicite namene. Odlicno projektovana zgrada sa akcentom na kvalitet gradnje. Japanski Multi split sistem za grejanje i hladjenje, Spanska keramika, Geberit sanitarije.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 155.000 €
18.05.2025 - 150.000 €
01.06.2025 - 159.900 €
03.10.2025 - 152.500 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 192.500 €, 5515,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zemljište se nalazi na ravnom i preglednom terenu. Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju, zasade, voćnjake, pašnjake, investicionu kupovinu, dugoročno ulaganje i čuvanje kapitala. Parcele se mogu kupovati pojedinačno ili u celini.. Cena po dogovoru u zavisnosti od veličine parcele.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin pogodan'
145.000 €
112.000 €
272.000 €
  Plac, SURČIN, 224.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 250.000 €, 412,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Porodična kuća sa dodatnim objektom idealnim za poslovnu namenu. Plac površine 15 ari, sa frontom širine 20 m, nalazi se na 2 katastarske parcele. Na placu se nalaze porodična kuća, objekat za poslovnu namenu i sušara sa pečenjarom. Kuća površine 337 m2 uknjižena je na 202 m2, ostatak....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 392.000 €, 13100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odličan plac na ulazu u Petrovčić na glavnom putu, površine 131 ar, širina fronta 47 metara. Pored placa voda i struja. Plac je u nivou sa putem. Građevinska zona, moguća gradnja. Uknjižen, bez tereta i zabeležbi. Pogodno za parcelisanje, porodičnu gradnju, poslovne objekte,.. Izlaz....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 275.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 27ari, sa frontom širine 12.32m, sastoji se od 2 katastarske parcele. Pogodan je za gradnju. Informaciju o lokaciji dostavljamo zainteresovanim kupcima na upit. Kompletna infrastruktura (struja, voda, gas, kućni broj). Uknjiženo 1/1, bez tereta, hipoteka i zabeležbi.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 488.000 €, 6100,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište u blizini auto puta Miloš Veliki. Pogodno kako za poslovne tako i za stambene objekte. Plac se sastoji iz više parcela od 5-18 ari i moguća je kupovina pojedinačnih parcela po ceni od 8000 eura po aru. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1355 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 34m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 275.000 €, 92,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U centru Jakova, poslovni prostor u dve etaže, pogodan za razne namene, idealan za ugostiteljski objekat, na odličnoj lokaciji. Nove elektro i vodovodne instalacije. Grejanje na gas. 4 parking mesta. Plac površine 27 ari, sa frontom širine 12.32m, sastoji se od 2 katastarske parcele.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 210.000 €, 5997,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prema informaciji o lokaciji plac se nalazi u zoni stambene izgradnje, izlazi na 3 ulice, a jedna je dužinom celog placa, te je vrlo pogodan za deobu. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano