• GoHome Professional
nekretnine SURČIN opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine SURČIN opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SURČIN opremljen

  • Za upit "nekretnine surčin opremljen" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.092 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • podno grejanje
    • interfon
    • luksuzan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Velimirovića, pr+1, eg, uknjižena-Stvarna površina-240m2 , ugovorna površina-182.00m2, Na prodaju prostrana kuća u Surčinu, u ulici Nikolaja Velimirovića, ukupne površine 240m2, na placu od 4 ara sa uređenim dvorištem. Kuća je spratna (PR+1) i sastoji se od tri odvojene stambene....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 578,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća kvalitetno opremljena, uknjižena. Nalazi se u mirnoj ulici, izolovanoj od buke, na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno nameštena sa belom tehnikom. Garaža poseduje 2 parking mesta i još 2 se nalaze u okviru dvorišta. Novije gradnje i moderno opremljena prilagođena....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin opremljen'
215.000 €
103.500 €
775.000 €
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 360.000 €, 1900,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična prilika za dobrom i isplativom investicijom! - Građevinsko zemljište od 18,8 ara u Surčinu, izuzetna lokacija na glavnom putu; - Dokumentacija 1/1, čist, uknjižen na ime; - Priključci za vodu, struju i gas, poseduje bunar; - Ravan, širina fronta 17m; - Na 1/3 placa do glavne....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 39,80 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prelepa lux kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji. Fantastična kuća sa bazenom idealnog rasporeda i strukture sa prelepim travnjakom ispred kuće u dvorištu. Kuća je svetla, prostrana komforna i kompletno opremljena. Ima 61m2 i 5 ari placa. Sastoji se od fenomenalnog dvorišta u kojem....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 550.000 €, 364,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo modernu porodičnu kuću na dva nivoa nadomak Novog Beograda. Kuća je na dva nivoa koji funkcionišu odvojeno jedan od drugog. Stepeniste je unutrašnje . Svaki nivo ima dve spavaće sobe,kupatilo,kuhinju,trpezariju i dnevni boravak. Kuća je novije gradnje.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 870.000 € na 850.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 850.000 €, 290,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 870.000 €
17.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

LUKSUZNA KUĆA U RADIOFARU – Surčin – IDEALNA LOKACIJA I INVESTICIONI POTENCIJAL! 📍🏡 📌 Lokacija – ključne prednosti: Samo 15 minuta od Aerodrom Nikola Tesla Brza veza sa autoputem Autoput E-75 Do centra Beograd za 20–30 minuta vožnje Mirno, porodično okruženje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.900 €, 39,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 44m2 ----------------------------------------------- 44m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 95.500 €, 50,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 39m2 ----------------------------------------------- 39m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.mojoglas.rs

Stan je u novogradnji opremljen i izdaje se na duzi vremenski period. Stan poseduje svoje dvoriste od 20m2 plus i svoje parking mesto. Kontakt 0642124799 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 1.400.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.klikdooglasa.com

Novoizgrađeni poslovni prostor neto površine [telefon] . [telefon] . m [telefon] nalazi se u Vojvođanskoj ulici , lokacijski je udaljen [telefon] m od skretanja za aerodrom u blizini autoputeva i obilaznica. Vojvođanska ulica spada u red najfrekventnijih saobraćajnica. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se isključivo za poslovni prostor, odličan, svetao i potpuno nov, neuseljavan, jednoiposoban stan korisne površine 42m². Nalazi se na drugom spratu zgrade u centru Surčina, nedaleko od svih značajnih objekata. Orijentisan je južno i obiluje sa dosta dnevne svetlosti. Poseduje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, potpuno nov stan. Stan je kompletno opremljen svim potrebnim uredjajima,masina za sudove,ves masina,frizider,aspirator,tvzgrada obezbedjena video nadzorom,muzika u liftu,blizu market,restoran i autobuska stanica. Useljiv od 01.10., na duže. Kućni ljubimci....