• GoHome Professional
nekretnine SURČIN namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine SURČIN namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SURČIN namešten

  • Za upit "nekretnine surčin namešten" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.023 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 450.000 €, 345,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka, donji sprat ima centralno grejanje,gornji sprat podno grejanje, garaza 32 m2, veliki tavan jako funkcionalan, uradjena izolacija po knauf....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin namešten'
159.000 €
159.000 €
Na upit
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 167.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>