• GoHome Professional
namešten najnovije pala cena parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namešten najnovije pala cena parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namešten najnovije pala cena parking

  • Za upit "namešten najnovije pala cena parking" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 224.500 € na 210.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 224.500 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i izuzetno svetao trosoban stan (60m2 + 7m2 ostava) u potkrovlju zgrade na jednoj od najlepših lokacija na Bežanijskoj kosi. Stan je pažljivo održavan, sa odličnim rasporedom prostorija koji maksimalno koristi svaki kvadrat. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELE VODE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.07.2024 - 98.000 €
21.07.2024 - 100.000 €
31.07.2024 - 104.000 €
28.08.2024 - 95.000 €
11.09.2024 - 89.000 €
06.11.2024 - 88.990 €
01.12.2024 - 79.000 €
27.04.2025 - 79.100 €
11.05.2025 - 74.000 €
01.06.2025 - 73.900 €
18.06.2025 - 78.900 €
23.06.2025 - 73.900 €
22.08.2025 - 79.000 €
20.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.750 € na 125.660 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.660 €, 37,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 128.750 €
03.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite stan bez ulaganja, koji možete odmah da koristite ili izdajete? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan od 37m² na Novom naselju, smešten u modernoj zgradi staroj svega dve godine, na visokom prizemlju – idealno i za život i za izdavanje. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 175.000 €
16.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
08.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija ). PVC stolarija(Veka) sa stopsol staklima i roletnama i sa Komarnicima . Ugrađene su i sigurnosne rešetke koje se mogu otkljucati po potrebi.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 65.000 € na 63.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 67.000 €
16.02.2025 - 65.000 €
06.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.advantagebg.net

Prodajemo apartman u super komfornoj zgradi sa SPA centrom. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano je orijentisan i kompeltno je namešten. Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu koja gleda na breze i borovu šumu, spavaća....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 530.000 €
22.02.2026 - 550.000 €
04.03.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan, kompletno opremljen i namešten u elitnom delu Beograda, u Krunskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Dvora, Skupštine, brojnih ambasada, Tašmajdanskog i Pionirskog parka. Zgrada je izdradjena 1928. sa renoviranom fasadom i pod zaštitom je Zavoda za....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 133.900 € na 118.450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 139.050 €
28.11.2025 - 133.900 €
10.05.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoetažni stan u blizini Sajma i Betanije---Agencijska šifra 1007636.U ponudi je moderan stan koji se sastoji iz dva nivoa – na donjem nivou nalazi se dvosoban stan površine 43 m², dok je na gornjem nivou galerija od 15 m², koja može da posluži kao radna soba, spavaća ili....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • namešten pala cena parking (156)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>