• GoHome Professional
namešten do 1600 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namešten do 1600 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namešten do 1600 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "namešten do 1600 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.236 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 57.000 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade u naselju Beli bagrem na Srebnom jezeru. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Kompletno namešten, inverter klima, podno grejanje, ugradni aparati u....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namešten do 1600 eura/m2 zadnjih 14 dana'
95.000 €
95.000 €
675.000 €
  Stan, SUBOTICA, 93.000 €, 59,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran dvosoban stan sa dve odvojene sobe i dve terase na Radijalcu u zgradi okruženoj zelenilom. Stan je kompletno namešten. Nameštaj i tehnika uračunati u cenu. Poseduje svoju podrumsku prostoriju, kao i zajedničku biciklanu. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 59 m 2....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan kod Akva parka u Wing kompleksu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatila, terase. Grejanje je centralno sa ugrađenim kalorimetrom, PVC stolarija, podna obloga parket. Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca i apartmani (sve jedan objekat ) na Srebrnom jezeru velicine 150m2 na placu od 6.13ari izdvojen stan od 71m2 apartman 1 > 27m2 apartman 2 > 28m2 apartman 3 > 24m2 gradska voda + bunar kanalizacija,struja,grejanje na pelet cena 220.000eur objekat se prodaje namesten....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 58,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 58 m² i po strukturi je 2,5-soban. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je funkcionalno povezana sa hodnikom i dnevnom sobom, kao i kupatila. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Dodatna....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 78.000 €, 69,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! Prodaje se namešten trosoban stan površine 69m2 u naselju Vašarište. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa i kupatilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, roletne....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 202.000 €, 120,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Pivara, u Kragujevcu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od ukupno tri sprata. Stan je veoma svetao, lepo opremljen i okrenut ka svetlu, što mu daje prijatan i prijatan ambijent za svakodnevni život. Potpuno je opremljen i namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Namešten stan u kući, 50m2, na prvom spratu, zaseban ulaz Dvosoban, ima spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, kupatilo, terasu, parking, CG na gas.. Priključak na kući, SBB, Yettel, MTS. Cena sa svim troškovima: grejanje, struja, voda - 500 evra. Depozit obavezan. Za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>