• GoHome Professional
namešten što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namešten što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namešten što veći Najnovije

  • Za upit "namešten što veći najnovije" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 3.397 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • dvorište
    • parking
    • 4.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 88,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o Prodaje se kompletno namešten 3.5 stan u zgradi sa 6 stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, 2 spavaće sobe, sobe garderober, ostave, 2 kupatila i lodje. Renoviran je 2019. godine sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan, temeljno i kompletno renoviran i namešten trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna (merena) 80 m2. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o Broj u registru posrednika: 1850 Prodaje se kompletno namešten 3.5 stan u zgradi sa 6 stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, 2 spavaće sobe, sobe garderober, ostave, 2 kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Vojvode Micka Krstića, Beograd, Srbija ; Palilula,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je renoviran i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno osam, u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Svetao, funkcionalnog rasporeda. Odlično povezan sa svim delovima grada linijama gradskog saobraćaja. Idealan izbor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.350 €, 25,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Novom Sadu, na Grbavici u ulici Đorđa Servickog prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>